Povezane vesti

Izdala me je, a život bih dao za nju! Miljanin dečko u suzama, slomljen zbog nje i Zole: Povređuje me i pravi budalom…

Izdala me je, a život bih dao za nju! Miljanin dečko u suzama, slomljen zbog nje i Zole: Povređuje me i pravi budalom…

Kurir 16.03.2022
Drvo mudrosti pozvalo je Nenada Macanovića Bebicu na razgovor. Naime, Bebica je kod drveta pričao o svojim emocijama koje ima prema Miljani Kulić i tome, da li je ispao budala kada je ona jutros pričala sa Lazarom Čolićem Zolom. - Kako se osećaš… »
Nenad slušao razgovor miljane i zole! Raskrinkao ih je jednom rečenicom, ovo suočavanje su svi čekali! Novi ljubavni…

Nenad slušao razgovor miljane i zole! Raskrinkao ih je jednom rečenicom, ovo suočavanje su svi čekali! Novi ljubavni…

Kurir 16.03.2022
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola počeli su da rešavaju sve neraščišćene stvari i to pred Nenadom Macanovićem, a potom se i umešao u njihov razgovor. - Je l' ti dala 160.000? - pitao je Nenad. - Nije više od 4.500 - uzvratio je Zola. - Dođi da… »
Miljana Kulić ljubila zolu pred Nenadom, pa lila suze: Bebica hoće da napusti Zadrugu: "Platiću kaznu i za mene i za tebe"

Miljana Kulić ljubila zolu pred Nenadom, pa lila suze: Bebica hoće da napusti Zadrugu: "Platiću kaznu i za mene i za tebe"

Blic 16.03.2022
Kontroverzna učesnica "Zadruge" Miljana Kulić ne prestaje da šokira javnost svojim beskrupuloznim ponašanjem. Najpre je, naime, u rijaliti ušla sa novim dečkom, a nakon samo nekoliko dana počela je da razmenijuje nežnosti sa bivšim dečkom… »

Vesti dana »