Povezane vesti

Ikonopisac ponovo šokirao u sudu, opisao boravak u zatvoru: Pljuju me jer sam ubio babu, a da sam ubio muškarca, bio bih kul!

Ikonopisac ponovo šokirao u sudu, opisao boravak u zatvoru: Pljuju me jer sam ubio babu, a da sam ubio muškarca, bio bih kul!

Kurir 16.03.2022
Ikonopisac iz Raške Vladan Grahovac (30), kome se u Višem sudu u Nišu ponavlja suđenje zbog optužbi da je ubio bivšu komšinicu Jelicu Tatarovski (82) u njenom stanu na Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu, izjavio je juče u završnoj reči "da ga… »
Ikonopisac koji je baka veru se na suđenju izvinjavao celoj Srbiji! Svedočila njegova majka: On nije monstrum kakvim se…

Ikonopisac koji je baka veru se na suđenju izvinjavao celoj Srbiji! Svedočila njegova majka: On nije monstrum kakvim se…

Kurir 16.03.2022
Ikonopisac Vladan Grahovac (30) iz Raške danas na ročištu završne reči ponovljenog postupka protiv njega, imao je opširnu ispovest u Višem sudu u Nišu, a svedočila je i njegova majka Veselinka Grahovac koja je rekla "da on nije monstrum kakvim se… »
"Eutanazija je prava kazna za mene": Ikonopisac koji je ubio Jelicu se na suđenju izvinjavao "celoj Srbiji" zbog zločina…

"Eutanazija je prava kazna za mene": Ikonopisac koji je ubio Jelicu se na suđenju izvinjavao "celoj Srbiji" zbog zločina…

Blic 16.03.2022
"Izvinjavam se celoj Srbiji za zločin koji nisam učinio u uračunljivom stanju, molim oštećene da mi oproste. Nisam svirepa ličnost. Najviše se plašim kazne Božije. Naslikao sam Isusa Hrista na platnu kao molitvu i traženje oproštaja za ubistvo… »
Progovorila majka ikonopisca-ubice: Hteo da se ubije sa 10 godina, ima probleme

Progovorila majka ikonopisca-ubice: Hteo da se ubije sa 10 godina, ima probleme

Nova 16.03.2022
Veselinka Grahovac iz Raške, majka Vladana Grahovca (27) optuženog za teško ubistvo Nišlijke Jelice Tartarovski (82), posvedočila je danas pred Višim sudom u Nišu da njen sin od detinjstva pati od psihijatrijskih bolesti zbog kojih je više puta… »
Milan i Nemanja su se zagrlili, a onda su sevnuli noževi: Uskoro presuda

Milan i Nemanja su se zagrlili, a onda su sevnuli noževi: Uskoro presuda

Nova 16.03.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu zatražilo je danas da se Milanu Taniću (19) iz Zaplanjske Toponice kod Gadžinog Hana, izrekne kazna zatvora u trajanju od najmanje 12 godina zbog ubistva komšije Nemanje Antanaskovića (18). Takođe, tužilaštvo je za… »
Tužilaštvo traži 12 godina robije za ubicu mladog Nemanje kod Gadžinog hana: Izboden nasmrt pred maloletnom devojkom

Tužilaštvo traži 12 godina robije za ubicu mladog Nemanje kod Gadžinog hana: Izboden nasmrt pred maloletnom devojkom

Kurir 16.03.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu zatražilo je minimum 12 godina zatvorske kazne za Milana Tanića (18) koji je optužen za ubistvo Nemanje Atanaskovića koje se dogodilo početkom januara 2020. godine u selu Zaplanjska toponica kod Gadžinog hana. Na… »
Tužilaštvo traži 12 godina za nemanjinog ubicu (18): Tanić je nož skrivao u rukavu i brutalno ga izbo, porodica šokirana…

Tužilaštvo traži 12 godina za nemanjinog ubicu (18): Tanić je nož skrivao u rukavu i brutalno ga izbo, porodica šokirana…

Blic 16.03.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu zatražilo je u završnici suđenja da Milan Tanić (19) iz Zaplanjske Toponice bude kažnjen sa 12 godina zatvora za ubistvo Nemanje Antanasovića (18), kao i sa dve godine zatvora za nanošenje lake povrede njegovoj… »

Vesti dana »