Povezane vesti

Snažna preteća poruka Stankovića škotima: Ovde smo sigurno duplo jači, biće im daleko teže nego u Glazgovu! (video)

Snažna preteća poruka Stankovića škotima: Ovde smo sigurno duplo jači, biće im daleko teže nego u Glazgovu! (video)

Hot sport 16.03.2022
Stanković siguran u podršku! Crvena zvezda u četvrtak dočekuje Rendžers na Marakani, u okviru osmine finala Lige Evrope gde će crveno-beli pokušati da stignu zaostatak od tri gola koji su Škoti prouzrokovali u prvoj utakmicu. Pošto su oba… »
Ostalo još samo 4.000 karata za revanš protiv Rendžersa

Ostalo još samo 4.000 karata za revanš protiv Rendžersa

Danas 16.03.2022
Moglo se i pretpostaviti, a danas je samo dobilo potvrdu – stadion „Rajko Mitić“ biće rasprodat za sutrašnji revanš meč osmine finala Lige Evrope. Rendžers će se suočiti sa pritiskom kakav su u prvom susretu imali fudbaleri Crvene zvezde na… »
Stanković: Zvezda će biti duplo jača, gubio sam od Rome 3:0 i pobedio 4:3

Stanković: Zvezda će biti duplo jača, gubio sam od Rome 3:0 i pobedio 4:3

Nova 16.03.2022
Fudbaleri Crvene zvezde čekaju Rendžers u četvrtak u 18.55 u revanšu osmine finala Lige Evrope. Dejan Stanković najavljuje meč revanša, posle poraza u Glazgovu. Bilo je 3:0 za Rendžers, u jednom od luđih evropskih mečeva u istoriji kluba. Zvezdi… »
Mi ćemo biti duplo bolji, a SAD ću da vam kažem i zašto! Deki držao bukvicu o Marakani, pa tražio od Pavkova gol za 1:0

Mi ćemo biti duplo bolji, a SAD ću da vam kažem i zašto! Deki držao bukvicu o Marakani, pa tražio od Pavkova gol za 1:0

Mondo 16.03.2022
Dejan Stanković je optimista pred meč sa Rendžersom. Dejan Stanković je optimista pred meč sa Rendžersom. Crvena zvezda je odigrala vrlo dobar meč u Glazgovu, ali to se nikako ne vidi kroz rezultat. Izgubili su 3:0, a na fudbalerima Dejana… »
Marakana će biti prepuna za rendžers: Karte gotovo rasprodate, pogledajte koliko je još ulaznica ostalo!

Marakana će biti prepuna za rendžers: Karte gotovo rasprodate, pogledajte koliko je još ulaznica ostalo!

Hot sport 16.03.2022
Srpski šampion najavljuje spektakl! Nemaju fudbaleri Crvene zvezde prevelike šanse da se nađu u narednoj rundi Lige Evrope usled poraza od Rendžersa 3:0 u Glasgovu, i deluje kao da će fudbalska priča koja je počela letos protiv Kairata biti… »
Zvezdaši imaju moćnu najavu za Rendžers, iskoristili reči Ace Stojanovića VIDEO

Zvezdaši imaju moćnu najavu za Rendžers, iskoristili reči Ace Stojanovića VIDEO

Nova 16.03.2022
Navijači su bili kreativni Fudbaleri Crvene zvezde imaće veliku podršku u revanšu osmine finala Lige Evrope. Zvezda je izgubila sa 3:0 od Rendžersa u Glazgovu, ali navijači ne gube nadu. To pokazuje i najavni snimak, u kom je iskorišćena jedna… »

Vesti dana »