Povezane vesti

Mandatar Abazović: Svoj posao sam skoro završio

Mandatar Abazović: Svoj posao sam skoro završio

Novi magazin 16.03.2022
Predsednik Građanskog pokreta URA i mandatar za sastav manjinske vlade Dritan Abazović saopštio je da je svoj deo posla skoro završio, te da partije koje imaju ili nemaju nameru da podrže vladu o tome treba da odluče na svojim stranačkim organima… »
Mandatar Abazović: Ja sam svoj deo posla skoro završio

Mandatar Abazović: Ja sam svoj deo posla skoro završio

N1 Info 16.03.2022
Predsednik Građanskog pokreta URA i mandatar za sastav manjinske vlade Dritan Abazović saopštio je da je svoj deo posla skoro završio, te da partije koje imaju ili nemaju nameru da podrže vladu o tome treba da odluče na svojim stranačkim organima… »
Cirkus se nastavlja: Porođajne muke manjinske vlade Crne Gore

Cirkus se nastavlja: Porođajne muke manjinske vlade Crne Gore

Sputnik 16.03.2022
U Podgorici je održan sastanak predstavnika Građanskog pokreta URA na čelu s mandatarom za sastav manjinske vlade Dritanom Abazovićem sa predstavnicima opozicionih i manjinskih partija. Iako Abazović već par sedmica vodi intenzivne razgovore s… »
Dan: Završeni pregovori oko formiranja vlade, Abazović u petak saopštava imena ministara

Dan: Završeni pregovori oko formiranja vlade, Abazović u petak saopštava imena ministara

RTS 16.03.2022
Mandatar za sastav manjinske, 43. Vlade Crne Gore Dritan Abazović završio je razgovore sa činiocima buduće izvršne vlasti i najverovatnije će u petak saopštiti javnosti imena ministara i potpredsednika Vlade, javlja podgorički "Dan", pozivajući… »
Milo obećao podršku: Dogovorena nova crnogorska vlada?

Milo obećao podršku: Dogovorena nova crnogorska vlada?

Vesti online 16.03.2022
Mandatar za sastav manjinske Vlade Crne Gore Dritan Abazović završio je razgovore sa političkim partijama buduće izvršne vlasti, a imena ministara i potpredsednika najverovatnije će saopštiti u ponedeljak. Predsednik Crne Gore Milo Ðukanović… »

Vesti dana »