Povezane vesti
Šok-fotka iz samoposluge, Ministar među rafovima: Nosi korpu i razgleda! Evo šta je kupio i čime je platio (foto)
Kurir 16.03.2022
Tranzicioni period za prelazak na novi model fiskalizacije počeo je 1. novembra prošle godine i traje do 30. aprila 2022. godine i produženja roka neće biti. BEOGRAD - Ministar finansija Siniša Mali obišao je danas supermarket u Novom Beogradu, koji je… »
Mali: U sistemu e-fiskalizacije već oko 15.000 maloprodajnih objekata
N1 Info 16.03.2022
U sistemu e-fiskalizacije je već oko 15.000 maloprodajnih objekata i taj broj raste iz dana u dan. Više od 130.000 obveznika je do sada prijavilo lokacije za novi sistem fiskalizacije, tako da za sada sve ide po planu, ali apelujem na sve - nemojte… »
"Nemojte čekati poslednji trenutak": Ministar Mali pozvao obveznike fiskalizacije da što pre pređu na novi sistem
Večernje novosti 16.03.2022
Foto: Instagram/Siniša Mali Siniša Mali je zajedno sa generalnim direktorom kompanije "Delez Srbija" Jan-Vilem Dokhejrom zalepio nalepnicu „I ja sam e-fiskalizovan“ na ulazna vrata objekta. Ministar je tom prilikom zahvalio rukovodstvu "Deleza" na… »
Vesti dana »
U Srbiji u toku gašenje četiri veća požara, najteže u Deliblatskoj peščari; Ugašen požar na Fruškoj gori
RTV pre 28 minutajoš 16 povezanih
Počinje prijava za pomoć države od 6.000 dinara: Evo kome novac stiže automatski i kada kreće isplata
NIN pre 38 minutajoš 13 povezanih
Stižu 'najjači El Ninjo u istoriji' i 'najtoplija godina od kada postoje merenja'
BBC News pre 28 minutajoš 8 povezanih
Hitna pomoć imala 84 intervencije noću u Beogradu, među povređenima i dete od 2 godine
Telegraf pre 2 satajoš 8 povezanih




