Povezane vesti

Nadal o učešću na mastersu u Majamiju: To bi bilo opasno

Nadal o učešću na mastersu u Majamiju: To bi bilo opasno

Vesti online 16.03.2022
Španski teniser Rafael Nadal objasnio je da na mastersu u Majamiju neće učestvovati kako b i imao više vremena da se pripremi za sezonu na šljaci. Nadal je ove sezone trijumfovao na Australijan openu, a titule je osvojio još na turnirima u Melburnu… »
Nadal odustao! Španac objasnio zašto se povlači sa mastersa u Majamiju

Nadal odustao! Španac objasnio zašto se povlači sa mastersa u Majamiju

Večernje novosti 16.03.2022
Tanjug/AP Rafa želi da vrati pehar Rolan Garosa koji je prošle godine izgubio porazom u polufinalu od potonjeg šampiona Novaka Đokovića. - Nisam igrao na tom turniru već nekoliko sezona. Imam 36 godina i već sam igrao mnogo više nego što sam… »
Nadal objasnio zašto neće u Majami: Bilo bi opasno…

Nadal objasnio zašto neće u Majami: Bilo bi opasno…

Sport klub 16.03.2022
Španski teniser Rafael Nadal objasnio je da na mastersu u Majamiju neće učestvovati kako bi imao više vremena da se pripremi za sezonu na šljaci. Nadal je ove sezone trijumfovao na Australijan openu, a titule je osvojio još na turnirima u Melburnu i… »
„Bilo bi opasno“: Nadal zbog problema sa stopalom i kolenima propušta Majami

„Bilo bi opasno“: Nadal zbog problema sa stopalom i kolenima propušta Majami

Nova 16.03.2022
Nadal ne želi ništa da rizikuje. Rafael Nadal igra sezonu iz snova čemu se niko nije nadao i još uvek ne zna za poraz u ovoj godini. Titule u Melburnu i Akapulku su mu dale ogromno samopouzdanje, a za sada odlično gura i na Indijan Velsu. Španac… »
Rafa objasnio odustajanje od turnira, svi jedva čekamo Rolan Garos!

Rafa objasnio odustajanje od turnira, svi jedva čekamo Rolan Garos!

Sportske.net 16.03.2022
Najbolji španski teniser i čovek koji je osvojio prvi gren slem turnir u ovoj sezoni, Rafael Nadal, objasnio je razloge odustajanja od turnira u Majamiju. Rafa želi da se što bolje pripremi za turnire na šljaci, kao i za glavni turnir - Rolan Garos… »

Vesti dana »