Povezane vesti

Dodik: Borelj je od mene tražio da državne institucije funkcionišu

Dodik: Borelj je od mene tražio da državne institucije funkcionišu

Danas 16.03.2022
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) i član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas kako je visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj od njega tražio funkcionisanje državnih institucija… »
Dodik: Borel je od mene tražio da državne institucije funkcionišu

Dodik: Borel je od mene tražio da državne institucije funkcionišu

Novi magazin 16.03.2022
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borel od njega tražio funkcionisanje državnih institucija. "Borel je bio veoma korektan i jasno… »
Izetbegović: Borel tražio da BiH prati stavove EU u vezi s Ukrajinom

Izetbegović: Borel tražio da BiH prati stavove EU u vezi s Ukrajinom

Novi magazin 16.03.2022
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je da je visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borel danas od predsednika vladajućih stranaka u BiH tražio niz stvari, između ostalog i da BiH prati… »
Dodik ostao pri svome: "Nema napretka bez reforme Ustava i Izbornog zakona"

Dodik ostao pri svome: "Nema napretka bez reforme Ustava i Izbornog zakona"

Blic 16.03.2022
Predsednik SNSD Milorad Dodik izjavio je da je na današnjem sastanku sa visokim predstavnikom EU za spoljne poslove i bezbednosnu politiku Žozepom Boreljom konstatovano da nema napreka BiH u EU bez reforme Ustava i Izbornog zakona BiH. - Mi u Republici… »
Šarović: Borel potvrdio da će u RS biti ukinuti finansijski projekti EU

Šarović: Borel potvrdio da će u RS biti ukinuti finansijski projekti EU

Novi magazin 16.03.2022
Predsednik Srpske demokratske stranke (SDS) Mirko Šarović izjavio je posle sastanka lidera opozicionih partija iz oba entiteta BiH sa visokim predstavnikom Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozepom Borelom (Josep Borrell) da je evropski… »
Nikšić: Od političara u BiH se očekuje donošenje Izbornog zakona u skladu sa evropskim standardima

Nikšić: Od političara u BiH se očekuje donošenje Izbornog zakona u skladu sa evropskim standardima

Novi magazin 16.03.2022
Predsednik Socijaldemokratske partije BiH (SDP) Nermin Nikšić izjavio je posle sastanka lidera opozicionih partija iz oba bh. entiteta sa visokim predstavnikom Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozepom Borelom da se od zvaničnika u BiH… »

Vesti dana »