Povezane vesti
Četiri evropske zemlje blokiraju globalnu poresku reformu
Biznis.rs 16.03.2022
Odbijeno kompromisno rešenje Francuske. Četiri evropske zemlje blokirale su predlog francuske o primeni minimalnog poreza na dobit kompanija u Evropskoj uniji. Poljska, Švedska, Estonija i Malta su na taj način zadale globalnoj reformi prekograničnih… »
Poljska, Švedska, Estonija, Malta blokiraju minimalni porez u EU
RTV 16.03.2022
PARIZ - Poljska, Švedska, Estonija i Malta blokirale su francuski predlog kompromisa o tome kako da se primeni minimalni porez na dobit preduzeća širom Evropske unije, zadavši udarac globalnoj reformi prekograničnih poreskih pravila. Pošto je za promenu… »
Četiri zemlje blokiraju francuski predlog o primeni minimalnog poreza na dobit u EU
Euronews 16.03.2022
Poljska, Švedska, Estonija i Malta blokirale su francuski predlog kompromisa o tome kako da se primeni minimalni porez na dobit preduzeća širom Evropske unije, zadavši udarac globalnoj reformi prekograničnih poreskih pravila. Pošto je za promenu poreskog… »
Vesti dana »

Hitno upozorenje RHMZ! Do ovog datuma će biti nesnosne vrućine, ovi delovi Srbije pod najvećim udarom Sunca!
Alo pre 22 minutajoš 25 povezanih

Evropski lideri pozivaju na veći 'pritisak' na Rusiju dok Zelenski odbacuje razmenu teritorija
Slobodna Evropa pre 27 minutajoš 24 povezane

"S pola snage, a bolje nego u NBA": Pogledajte šou-tajm Nikole Jokića u dresu Srbije
Mondo pre 2 satajoš 9 povezanih

Pojačan intenzitet saobraćaja u smeru ka Hrvatskoj, Mađarskoj i Severnoj Makedoniji i iz pravca Bugarske
RTS pre 3 satajoš 7 povezanih