Povezane vesti

Jovana Jeremić priznala da posle razvoda ne može da živi sama! Otkrila i ko je muškarac kod koga se preselila!

Jovana Jeremić priznala da posle razvoda ne može da živi sama! Otkrila i ko je muškarac kod koga se preselila!

Svet & Skandal 16.03.2022
Voditeljka Jovana Jeremić svakog vikenda može da se pohavali zavidnim rejtinzima, a sada je otkrila šta njoj znači tolika gledanost, ali i kakav odnos ima sa svojim gledaocima. Voditeljka je priznala sve o njenom privatnom životu i detaljima koji su… »
Imam svoj stan, ali ne živim u njemu! Jovana Jeremić otkrila sa kim stanuje nakon razvoda - "Ne volim samoću!"

Imam svoj stan, ali ne živim u njemu! Jovana Jeremić otkrila sa kim stanuje nakon razvoda - "Ne volim samoću!"

Mondo 16.03.2022
Jovana Jeremić iskreno o životu nakon razvoda. Jovana Jeremić iskreno o životu nakon razvoda. Jovana Jeremić nedavno je stavila tačku na svoj brak sa Vojislavom Miloševićem, sa kojim ima ćerku Leu, a u svojim prvim izjavama naglasila je da je sa… »
Imam svoj stan, ali ne živim sama sa leom: Jeremićka priznala gde boravi posle razvoda, ne podnosi samoću! Evo kad se baš…

Imam svoj stan, ali ne živim sama sa leom: Jeremićka priznala gde boravi posle razvoda, ne podnosi samoću! Evo kad se baš…

Kurir 16.03.2022
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je šta joj znače rejtinzi gledanosti. Jovana je priznala da emocije deli sa gledaocima, ali i gde živi trenutno. - Ja emociju moje sreće delim sa gledaocima. To su oni, rejting je narod. Ja sam svoje komplekse… »

Vesti dana »