Povezane vesti

Nigor: Više bih voleo da me zovu tata, a ne deda, nisam toliko mator VIDEO

Nigor: Više bih voleo da me zovu tata, a ne deda, nisam toliko mator VIDEO

Nova 16.03.2022
Počela je treća epizoda uzbudljivog takmičarskog šou programa Survivor na televiziji Nova S. Već na samom početku, jedan od članova crvenog tima, Igor Lazić Nigor, našalio se da bi više voleo da ga članovi njegovog tima zovu "tata", a ne… »
Za one s jakim stomakom: Pogledajte kako u Survivoru jedu živu hobotnicu VIDEO

Za one s jakim stomakom: Pogledajte kako u Survivoru jedu živu hobotnicu VIDEO

Nova 16.03.2022
Ukoliko imate slab stomak, ne klikćite na video na početku teksta. Učesnici plavog tima u Survivoru, uzbudljivom takmičarskom šou programu koji se ekskluzivno emituje na televiziji Nova S, u nedostatku hrane primorani su da jedu živu hobotnicu koju… »
Maša i Ivona u Survivoru hoće da dele momka: Fali mi da spavam s njim VIDEO

Maša i Ivona u Survivoru hoće da dele momka: Fali mi da spavam s njim VIDEO

Nova 16.03.2022
Maša Kuprešanin i Ivona Koković iz crvenog tima imali su interesantnu polemiku u Survivoru čija je treća epizoda krenula sa emitovanjem, ekskluzivno na televiziji Nova S. Maša je, pričajući da joj nedostaje dečko, govorila i o tome da li misli da… »
Počinje igra za plemenski imunitet: Tim koji izgubi, šalje jednog kući VIDEO

Počinje igra za plemenski imunitet: Tim koji izgubi, šalje jednog kući VIDEO

Nova 16.03.2022
Večeras, nakon tri epizode uzbudljivog šou program takmičenja Survivor, kreće prvi duel za plemenski imunitet. Crveni i plavi tim pokušaće da pobede i tako zaštite sebe i svoje saigrače od izbacivanja sa takmičenja. Pravila igre, ali i sam izazov… »
Nigor tetura u borbi, drži se za srce: Da li može da izdrži pritisak? VIDEO

Nigor tetura u borbi, drži se za srce: Da li može da izdrži pritisak? VIDEO

Nova 16.03.2022
Već na samom startu, u odlučujućem duelu u takmičarskom šou programu Survivor, Nigor je, čini se, posustao. Kako se može videti na snimku, on je u jednom trenutku krenuo da tetura, verovatno zbog umora i zbog nedostatka hrane, a onda se uhvatio i… »
Ledej za SK: Vole brzu košarku, mi da igramo svoju igru

Ledej za SK: Vole brzu košarku, mi da igramo svoju igru

Sport klub 16.03.2022
Zek Ledej je pred meč Partizana i Metropolitana u Evrokupu rekao da francuski tim ima nezgodne bekove i da zbog toga često vole da igrjau brzu košarku. Rekao je i da Partizan treba da nametne svoju igru i da igrači moraju da slušaju šta im trener… »

Vesti dana »