Povezane vesti

Objavljen Bajdenov snimak iz 1998. godine: Ja sam predložio bombardovanje Beograda

Objavljen Bajdenov snimak iz 1998. godine: Ja sam predložio bombardovanje Beograda

Politika 17.03.2022
Portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova i direktor ruske svemirske agencije Roskosmos Dmitrij Rogozin objavili su na svojim nalozima na Telegramu arhivski snimak na kojem aktuelni predsednik SAD-a Džozef Bajden govori kako je… »
"Ja sam predložio bombardovanje Beograda i da piloti sruše sve mostove na Drini": Objavljen Bajdenov snimak iz 1998.

"Ja sam predložio bombardovanje Beograda i da piloti sruše sve mostove na Drini": Objavljen Bajdenov snimak iz 1998.

Mondo 17.03.2022
Ruski zvaničnici podelili snimak aktuelnog predsednika Džoa Bajdena nakon što je rekao da je Putin ratni zločinac. Ruski zvaničnici podelili snimak aktuelnog predsednika Džoa Bajdena nakon što je rekao da je Putin ratni zločinac. Arhivski snimak… »
Rogozin objavio video dokaz: Ko je lično predložio bombardovanje Beograda?' (video)

Rogozin objavio video dokaz: Ko je lično predložio bombardovanje Beograda?' (video)

Pravda 17.03.2022
Portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova i direktor ruske svemirske agencije Roskosmos Dmitrij Rogozin objavili su na svojim nalozima na Telegramu arhivski snimak na kojem aktuelni predsednik SAD-a Džozef Bajden govori kako je… »
Bajden nazvao Putina ratnim zločincem, pa mu Rogozin odgovorio: Ko je zagovarao bombardovanje Beograda? Video

Bajden nazvao Putina ratnim zločincem, pa mu Rogozin odgovorio: Ko je zagovarao bombardovanje Beograda? Video

Kurir 17.03.2022
Generalni direktor Roskosmosa Dmitrij Rogozin je, odgovarajući na optužbe američkog predsednika Džoa Bajdena na račun Vladimira Putina da je ratni zločinac, upitao ko su pravi ratni zločinci. - Možda bi Bajdena trebalo podsetiti ko je ratni… »
Zaharova se takođe priseća bombardovanja Beograda: "Jugoslavija nije bila pretnja SAD"

Zaharova se takođe priseća bombardovanja Beograda: "Jugoslavija nije bila pretnja SAD"

Večernje novosti 17.03.2022
Foto: Belarusian Defense Ministry Press Service via AP/Jutjub/ Metametrica - Snimak je sa sastanka Odbora za spoljne poslove Senata. Godinu dana pre bombardovanja Beograda. Bajden kaže da je upravo on predložio bombardovanje glavnog grada Jugoslavije… »

Vesti dana »