Povezane vesti

Predsednik Liberalne partije u Crnoj Gori: Abazović ponudio da vrati mandat za formiranje vlade

Predsednik Liberalne partije u Crnoj Gori: Abazović ponudio da vrati mandat za formiranje vlade

Euronews 17.03.2022
Predsednik Liberalne partije u Crnoj Gori Andrija Popović saopšto je da je potpuno nezadovoljan tokom pregovora predstavnika Građanskog pokreta URA, mandatara Dritana Abazovića i parlamentarne opozicije o formiranju nove crnogorske vlade. On je, kako… »
Završio sam posao! Mandatar Dritan Abazović posle sastanka o formiranju nove crnogorske Vlade

Završio sam posao! Mandatar Dritan Abazović posle sastanka o formiranju nove crnogorske Vlade

Večernje novosti 17.03.2022
Foto D. Milovanović Nakon sastanka u podgoričkom hotelu "Hilton", mandatar Dritan Abazović, predsednik URA, kazao je da je zadovoljan razgovorom, iako je poslanik Liberalne partije Andrija Popović rekao da je u jednom trenutku na sastanku mandatar bio… »
Mandatar Abazović: Svoj posao sam skoro završio

Mandatar Abazović: Svoj posao sam skoro završio

Danas 16.03.2022
Predsednik Građanskog pokreta URA i mandatar za sastav manjinske vlade Dritan Abazović saopštio je da je svoj deo posla skoro završio, te da partije koje imaju ili nemaju nameru da podrže vladu o tome treba da odluče na svojim stranačkim organima… »

Vesti dana »