Povezane vesti
Đurđević Stamenkovski: Imenovanjem Jelene Milić režim ponizio Srbe
Politika 17.03.2022
Predsednički kandidat Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski poručila je danas da je „režim imenovanjem Jelene Milić za novog ambasadora Srbije u Hrvatskoj, ponizio srpski narod”. „Da li vlast zaista očekuje da će Milić, kao… »
Đurđević Stamenkovski: Kao predsednica ću povući akreditaciju Jelene Milić
N1 Info 17.03.2022
Predsednička kandidatkinja Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, poručila je da je "režim imenovanjem Jelene Milić za novog amasadora Srbije u Hrvatskoj, ponizio srpski narod". „Da li vlast zaista očekuje da će Milić kao… »
Vesti dana »
![Trampov ultimatum: Američki predsednik preti otkazivanjem primirja u Gazi: "Oslobodite taoce ili će pakao zavladati!](https://nstatic.net/404/38955404znkfxz.jpg)
Trampov ultimatum: Američki predsednik preti otkazivanjem primirja u Gazi: "Oslobodite taoce ili će pakao zavladati!
Blic pre 2 satajoš 8 povezanih
![Đurić na sastanku sa Kajom Kalas: Članstvo u EU prioritet Srbije, otvaranje Klastera 3 veoma značajno](https://nstatic.net/421/38955421ddwrbn.jpg)
Đurić na sastanku sa Kajom Kalas: Članstvo u EU prioritet Srbije, otvaranje Klastera 3 veoma značajno
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
![Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji](https://nstatic.net/985/38953985cctadz.jpg)
Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji
Blic pre 8 satijoš 1 povezana
![Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu](https://nstatic.net/495/38954495ockpzf.jpg)
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 3 satajoš 2 povezane