Povezane vesti

U Mitrovici počelo suđenje za ubistvo braće iz Futoga zbog tartufa

U Mitrovici počelo suđenje za ubistvo braće iz Futoga zbog tartufa

Dnevnik 17.03.2022
SREMSKA MITROVICA: Pred Višim sudom u Sremskoj Mitrovici počelo je suđenje Dejanu Eriću (40) koji se tereti za ubistvo braće Predraga (43) i Stanislava (37) Jeličića iz Futoga, kao i zbog nedozvoljenog posedovanja oružja. Okrivljeni, koji je juče… »
Svedok laže, moj muž nikada ne bi ugrozio nečiji život: Udovica Predraga, ubijenog zbog tartufa, ogorčena zbog izjava…

Svedok laže, moj muž nikada ne bi ugrozio nečiji život: Udovica Predraga, ubijenog zbog tartufa, ogorčena zbog izjava…

Kurir 17.03.2022
Maja Jeličić, supruga ubijenog Predraga Jeličića, reagovala je na izjavu Nebojše Erića, svedoka u postupku koji se za ubistvo njenog supruga i njegovog rođenog brata Stanislava, vodi protiv Dejana Erića i navela da je iskaz pun nelogičnosti i… »
Počelo suđenje za ubistvo braće iz Futoga zbog tartufa

Počelo suđenje za ubistvo braće iz Futoga zbog tartufa

Radio 021 17.03.2022
U Višem sudu u Sremskoj Mitrovici juče je počelo suđenje D. E. (39) iz Jarka optuženom za ubistvo braće Predraga (43) i Stanislava Jeličića (37) iz Futoga. Njegov brat N. E. (37), juče je, kao svedok, ispričao da su u šumu kod sela Jarak, 6… »
"Udarao me je i govorio: 'ubij ga!'" Dramatično na suđenju za ubistvo braće Jeličić, nakon reči svedoka supruga ubijenog…

"Udarao me je i govorio: 'ubij ga!'" Dramatično na suđenju za ubistvo braće Jeličić, nakon reči svedoka supruga ubijenog…

Blic 17.03.2022
U Višem sudu u Sremskoj Mitrovici juče je počelo suđenje Dejanu Eriću (39) iz Jarka optuženom za teško ubistvo rođene braće Predraga (43) i Stanislava Jeličića (37) iz Futoga i nedozovoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i promet oružja i… »

Vesti dana »