Povezane vesti

Ukrajinski ministar: Nismo lansirali dron prema Hrvatskoj

Ukrajinski ministar: Nismo lansirali dron prema Hrvatskoj

Al Jazeera 17.03.2022
Tokom rasprave u Evropskom parlamentu, ukrajinski ministar odbrane Aleksej Reznikov rekao je da bespilotna letjelica koja se nedavno srušila u Zagrebu nije došla iz njegove zemlje. Ukrajinski ministar odbrane Aleksej Reznikov tvrdi da bespilotna… »
Ukrajinski ministar: Nismo lansirali dron prema Hrvatskoj

Ukrajinski ministar: Nismo lansirali dron prema Hrvatskoj

Politika 17.03.2022
ZAGREB – Ukrajinski ministar odbrane Oleksij Režnikov tvrdi da bespilotna letilica koja se nedavno srušila na Zagreb nije ispaljena iz njegove zemlje, uz poruku da su Ukrajina i Hrvatska prijateljske zemlje, a njihovi narodi prijatelji i braća. Tokom… »
Ministar odbrane Ukrajine: Hrvati su naša braća

Ministar odbrane Ukrajine: Hrvati su naša braća

Vesti online 17.03.2022
Ukrajinski ministar obrane Oleksij Reznikov jutros je pred odborima Evropskog parlamenta za spoljne poslove i odbranu rekao da Ukrajina nije lansirala bespilotnu letelicu koja se srušila u Zagrebu i da sa ministrom odbrane Hrvatske Mariom Banožićem… »
Ukrajinski ministar: Hrvatska je naš prijatelj, nismo im sigurno mi poslali dron

Ukrajinski ministar: Hrvatska je naš prijatelj, nismo im sigurno mi poslali dron

N1 Info 17.03.2022
Ukrajina istražuje incident sa bespilotnom letelicom koja je prošle nedelje pala na Zagreb i sigurno ga ona nije lansirala prema Hrvatskoj, izjavio je u ukrajinski ministar obrane Aleksij Reznikov. “Ja sam u svakodnevnom kontaktu s hrvatskim kolegom… »
Ukrajinci o dronu koji je pao u Zagrebu: Nismo ga lansirali ka Hrvatskoj, ne znamo kako ga NATO nije video?

Ukrajinci o dronu koji je pao u Zagrebu: Nismo ga lansirali ka Hrvatskoj, ne znamo kako ga NATO nije video?

Kurir 17.03.2022
Ukrajina istražuje incident sa bespilotnom letelicom koja se prošle nedelje srušila u Zagreb i sigurno je nije lansirala ka Hrvatskoj, izjavio je u četvrtak ukrajinski ministar odbrane Aleksij Reznikov. "U svakodnevnom kontaktu sam sa svojim hrvatskim… »
Ukrajinski ministar odbrane: Nismo lansirali dron prema Hrvatskoj

Ukrajinski ministar odbrane: Nismo lansirali dron prema Hrvatskoj

Telegraf 17.03.2022
Dodao da su Ukrajina i Hrvatska prijateljske zemlje. Ukrajinski ministar odbrane Oleksij Reznjikov tvrdi da bespilotna letilica koja se nedavno srušila na Zagreb nije ispaljena iz njegove zemlje, uz poruku da su Ukrajina i Hrvatska prijateljske zemlje, a… »
Ukrajinski ministar: Nismo poslali dron koji je pao u Zagrebu

Ukrajinski ministar: Nismo poslali dron koji je pao u Zagrebu

Slobodna Evropa 17.03.2022
Ukrajinski ministar obrane Oleksij Reznikov negira da je njegova zemlja lansirala dron koji je pao u Zagrebu. "Riječ je o dronu sovjetske proizvodnje kakav ima i naša vojska. Preletio je nekoliko zemalja članica NATO saveza prije pada u Hrvatskoj. Kako… »
Ukrajinski ministar obrane NATO-u: Dron je pao na Zagreb, kako ga niste videli?

Ukrajinski ministar obrane NATO-u: Dron je pao na Zagreb, kako ga niste videli?

Nova 17.03.2022
Ukrajina istražuje incident sa besposadnom letelicom koja je prošle nedelje pala na Zagreb i sigurno ga ona nije lansirala prema Hrvatskoj, izjavio je ukrajinski ministar obrane Oleksij Reznikov. „Ja sam u svakodnevnom kontaktu sa hrvatskim kolegom… »

Vesti dana »