Povezane vesti

Ivana Vuleta pred SP: Cilj je odbrana titule

Ivana Vuleta pred SP: Cilj je odbrana titule

Novi magazin 17.03.2022
Srpska skakačica udalj Ivana Vuleta izjavila je danas da je spremna za predstojeće Svetsko dvoransko prvenstvo u Beogradu i da joj je cilj odbrana titule osvojene pre četiri godine u Birmingemu. Vuleta je pre pet godina pred domaćom publikom postala… »
Španović: Prioritet odbrana svetske titule i što bliže 7,24

Španović: Prioritet odbrana svetske titule i što bliže 7,24

N1 Info 17.03.2022
Ivana Španović – Vuleta biće jedna od najvećih zvezda predstojećeg Svetskog šampionata u dvorani u Beogradskoj Areni od 18. do 20. marta. Najbolja srpska atletičarka svih vremena braniće planetarnu krunu u zatvorenom osvojenu pre četiri godine… »
Ivana Vuleta: "Htela sam da završim karijeru, cilj mi je da odbranim titulu svetske prvakinje!"

Ivana Vuleta: "Htela sam da završim karijeru, cilj mi je da odbranim titulu svetske prvakinje!"

Sportske.net 17.03.2022
Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta govorila je za medije u beogradskoj Areni pred početak Svetskog prvenstva o svojim očekivanjima. Bez sumnje, prva zvezda domaće atletike na Svetskom prvenstvu u Beogradu jeste Ivana Vuleta koja ne želi da… »
Španović: Prioritet odbrana svetske titule i što bliže 7,24

Španović: Prioritet odbrana svetske titule i što bliže 7,24

Sport klub 17.03.2022
Ivana Španović – Vuleta biće jedna od najvećih zvezda predstojećeg Svetskog šampionata u dvorani u Beogradskoj Areni od 18. do 20. marta. Najbolja srpska atletičarka svih vremena braniće planetarnu krunu u zatvorenom osvojenu pre četiri godine… »

Vesti dana »