Povezane vesti

Svideo ti se? Napravio ti je sendvič? Đuričić očitao lekciju Ani zbog afere sa Carem, ona na sve načine pokušala da se…

Svideo ti se? Napravio ti je sendvič? Đuričić očitao lekciju Ani zbog afere sa Carem, ona na sve načine pokušala da se…

Kurir 17.03.2022
Ana Jovanović došla je u rehab kod Mikija Đuričić kako bi se požalila na Filipa Cara, a onda je dobila žestoku lekciju. - Svideo ti se? - pitao je Miki. - Kakav je prema meni - rekla je ona. - Šta dva dana? - nastavio je on. - Družili smo se par… »
Žestoka svađa bivših ljubavnika! Dalila klela Cara, on joj odbrusio: Bili bismo zajedno da se ne ponaša kao kabadahija…

Žestoka svađa bivših ljubavnika! Dalila klela Cara, on joj odbrusio: Bili bismo zajedno da se ne ponaša kao kabadahija…

Kurir 17.03.2022
Haotična rasprava Dalile Dragojević i Filipa Cara zbog Ane Jovanović se nastavila i za vreme reklama. - Glupi ste i smešni, sprdaću se sa vašim mozgovima. Vi ste džiberi - rekao je Car. - Možeš sa drugima, sa mnom ne. Dabogda ti se desilo kad… »
Ženo, k*rvala si se! Dalila otkrila Caru šta mu Ana radi iza leđa, Filip joj uputio nove uvrede i psovke! Haos

Ženo, k*rvala si se! Dalila otkrila Caru šta mu Ana radi iza leđa, Filip joj uputio nove uvrede i psovke! Haos

Kurir 17.03.2022
Dalila Dragojević pozvala je Filipa Cara da porazgovaraju u dvorištu Bele kuće, a onda je usledila nova svađa. - Nisi zavezala otkako sam se probudio - besneo je Filip. - O njoj? Imam pravo! Ja bih sa tobom svakako pričala, a ljudi su se okupili oko… »
Suočavanje carevih ljubavnica, pljušte uvrede! Dalila: Za 2 meseca si imala 7 veza! Kakav je osećaj biti ostavljen posle…

Suočavanje carevih ljubavnica, pljušte uvrede! Dalila: Za 2 meseca si imala 7 veza! Kakav je osećaj biti ostavljen posle…

Kurir 17.03.2022
Dalila Dragojević suočila se sa Anom Jovanović pred svima i to zbog Filipa Cara. Dalila je iznela brojne uvrede na račun zadrugarke koja je bila sa njenim bivšim dečkom. - Meni je bilo teško i kad sam videla taj poljubac, nisam imala prilike to da… »
Kreće haos! Dalila se vratila u Belu kuću, pa odmah udarila na anu! Raskrinkala Jovanovićevu, pokušava da je odovji od…

Kreće haos! Dalila se vratila u Belu kuću, pa odmah udarila na anu! Raskrinkala Jovanovićevu, pokušava da je odovji od…

Kurir 17.03.2022
Dalila Dragojević vratilase u Belu kuću i odmah ispričala zadrugarima sa kim je Ana Jovanović flertovala na žurki na oči Filipa Cara. - Ovo pismo ostaje kao uspomena na dugo i lepo sećanje na se*s mog bivšeg dečka - rekla je Dalila. - Kažem ja… »
Gde si dežurna, da li znaš za fetiš svog dečka? Prvi susret Dalile i Ane, letelo perje zbog Cara! (video)

Gde si dežurna, da li znaš za fetiš svog dečka? Prvi susret Dalile i Ane, letelo perje zbog Cara! (video)

Kurir 17.03.2022
Dalila Dragojević vratila se u Belu kuću, te je podmah krenula da prepričava zadrugarima šta sve Ana Jovanović radi. Ubrzo nakon toga, ljute suparnice su se našle u pušaonici. - Gde si dežurna, kako bilo ispod jorgana? - pitala je Dalila Anu. -… »

Vesti dana »