Povezane vesti

‘Ovo je više od sramote’: Grobari posle eliminacije od Fejenorda ogorčeni na Stanojevića i Jojića, samo ih je jedan…

‘Ovo je više od sramote’: Grobari posle eliminacije od Fejenorda ogorčeni na Stanojevića i Jojića, samo ih je jedan…

Hot sport 18.03.2022
‘Parni valjak’ završio je sinoć svoju epizodu u Ligi konferencija još jednim porazom od Fejenorda, sinoć je holandska ekipa na ‘De Kajpu’ slavila rezultatom 3:1. Prethodnog četvrtka, Holanđani su trijumfovali u prestonici Srbije ubedljivim… »
Zdjelar: Nismo se obrukali

Zdjelar: Nismo se obrukali

Vesti online 18.03.2022
Kapiten Partizana Saša Zdjelar sumirao je utiske nakon eliminacije njegove ekipe u osmini finala Lige konferencija. Kako je rekao, on i njegovi saigrači idu dalje i okreću se obavezama u Srbiji. – Mislim da je bilo dosta teško. Znali smo da igraju… »
‘Mi smo hteli da odigramo nerešeno’: Stanojević zadovoljan uprkos bolnoj eliminaciji iz lk, raduje ga jedna stvar kod…

‘Mi smo hteli da odigramo nerešeno’: Stanojević zadovoljan uprkos bolnoj eliminaciji iz lk, raduje ga jedna stvar kod…

Hot sport 18.03.2022
Stanojević ipak pohvalio svoje fudbalere. Iako su se navijači Partizana potajno nadali da njihovi miljenici mogu da prirede čudo u Roterdamu, to se nije dogodilo, te je ‘parni valjak’ eliminasan od Fejenorda u Ligi konferencija. Fejonord je sinoć… »
Nismo se obrukali, u Evropi smo napravili puno! Saša Zdjelar realan: Bolji su, znamo za šta se sada borimo

Nismo se obrukali, u Evropi smo napravili puno! Saša Zdjelar realan: Bolji su, znamo za šta se sada borimo

Mondo 18.03.2022
"Budimo realni, u ovom momentu oni su kvalitetnija ekipa", rekao je posle poraza u Holandiji vezista Partizana Saša Zdjelar. "Budimo realni, u ovom momentu oni su kvalitetnija ekipa", rekao je posle poraza u Holandiji vezista Partizana Saša Zdjelar… »
Zdjelar: Nismo se obrukali, u Evropi smo napravili puno

Zdjelar: Nismo se obrukali, u Evropi smo napravili puno

Nova 18.03.2022
Fudbaleri Partizana dvomeč videli kao lekciju Saša Zdjelar, vezista Partizana, istakao je da se crno-beli nisu obrukali u dvomeču protiv Fejenorda (8:3) u osmini finala Lige konferencija. „Mislim da je bilo dosta teško. Znali smo da igraju dobro sa… »
Stanojević: Raduje me kako smo odigrali protiv Fejenorda

Stanojević: Raduje me kako smo odigrali protiv Fejenorda

Nova 18.03.2022
Stanojević istakao pozitivne detalje Aleksandar Stanojević, trener Partizana, bio je zadovoljan prikazanom igrom uprkos tome što je „parni valjak“ eliminisan od Fejenorda u osmini finala Lige konferencija (ukupni rezultat 8:3). „Sigurno je da smo… »
Raduje me način na koji smo igrali: Stanojević zadovoljan izdanjem svojih pulena

Raduje me način na koji smo igrali: Stanojević zadovoljan izdanjem svojih pulena

Večernje novosti 17.03.2022
FOTO: FK Partizan Nije Partizan uspeo da preokrene rezultat iz Beograda i u Roterdamu izbaci holandskog predstavnika iz Lige konferencija. Trener tima iz Beograda oglasio se nakon meča. - Sigurno da smo bili konkurentiji sada nego pre sedam dana. Imali… »

Vesti dana »