Povezane vesti
Šijanov sin ostaje iza rešetaka? Saslušani osumnjičeni za pucnjavu na Autokomandi
Alo 18.03.2022
Vukašin Š. i Marko V. saslušani su u VJT u Beogradu zbog sumnje da su učestvovali u pucnjavi u restoranu Užice na Autokomandi početkom marta, kada je teško ranjen M. K. (20). Nakon saslušanja, zamenik Višeg javnog Tužilaštva predložila je da… »
Određen pritvor osumnjičenima za pokušaj ubistva radnika u "Stefan Braunu": Milica puštena na slobodu?
Telegraf 18.03.2022
Šef obezbeđenja noćnog kluba, kako se sumnja, ranjen je na samom ulazu u Stefan Braun. Viši sud u Beogradu, na predlog tužilastva odredio je pritvor do 30 dana Slavoljubu T. i Nikoli S. koji se sumnjiče da učestvovali u pokušaju ubistva Mira Č… »
Raspisana poternica za pucačem i još jednim osumnjičenim: Završeno saslušanje osumnjičenih za pucnjavu u "Stefan Braunu"
Blic 17.03.2022
U VJT u Beogradu završeno je saslušanje troje uhapšenih koji se sumnjiče da su učestovali u pucnjavi u kojoj je ranjen Miro Čuljkovića (41), šef obezbeđenja noćnog kluba "Stefan Braun". Tužilaštvo je nakon saslušanja predložilo da im se… »
Vesti dana »

Kijev objavio snimak – udar na ruske specijalce kod Sudže; komandant "Ahmata": Velika ofanziva, zažaliće što su došli u Kursk
RTS pre 10 minutajoš 25 povezanih

"Mučim se poslednjih godina": Novak brutalno iskren posle teškog poraza, ove reči su zabrinjavajuće
Mondo pre 4 satijoš 25 povezanih

Studenti Građevinskog fakulteta: Prvi zahtev studenata nije ispunjen
Radio 021 pre 15 minutajoš 25 povezanih

Prekršajna prijava protiv muškarca koji je vređao članove SNS-a kod Bajlonijeve pijace
RTV pre 38 minutajoš 21 povezana