Povezane vesti

Piksi objasnio izostanak dvojice, zašto nije zvao Erakovića i šta misli o Vlahoviću?

Piksi objasnio izostanak dvojice, zašto nije zvao Erakovića i šta misli o Vlahoviću?

Sportske.net 18.03.2022
Selektor Dragan Stojković je objavio spisak igrača na koje računa za utakmice sa Mađarskom 24. marta i Danskom pet dana kasnije, a uvodna reč mu je bila zanimljiva. "Zadovoljstvo je veliko ne samo što smo uspeli da se kvalifikujemo za Mundijal jer… »
Terzić na Piksijevom spisku za Mađarsku i Dansku

Terzić na Piksijevom spisku za Mađarsku i Dansku

Sportski žurnal 18.03.2022
Mladi bek Fiorentine Aleksa Terzić na spisku, zbog povreda izostaju Darko Lazović, Nemanja Maksimović i Filip Đuričić. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković objavio je danas spisak igrača za predstojeće prijateljske utakmice… »
Selektor Australije pozitivan na KOVID pred mečeve odluke

Selektor Australije pozitivan na KOVID pred mečeve odluke

Sport klub 18.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Australije, Grem Arnold, pozitivan je na KOVID-19 nakon što je obavio proveru u kampu reprezentacije, uoči odlučujućih kvalifikacinih utakmica za Svetsko prvenstvo. Dva meča koja slede daće odgovor na pitanje hoće… »
Dragan Stojković: Nema potrebe da bilo koga proveravamo

Dragan Stojković: Nema potrebe da bilo koga proveravamo

Sportski žurnal 18.03.2022
Fudbalere Srbije očekuju dve prijateljske utakmice, najpre će gostovati Mađarskoj u Budimpešti 24. marta, a potom će 29. marta igrati protiv Danske u Kopenhagenu. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas u Beogradu da… »
„Nema potrebe da probam bilo koga, znamo koliko ko vredi“

„Nema potrebe da probam bilo koga, znamo koliko ko vredi“

Sport klub 18.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković saopštio je spisak igrača na koje računa za prijateljske mečeve sa Mađarskom i Danskom. Na spisku nema iznenađenja, već stara, dobro poznata imena. Novinare je zanimalo da li je hteo nešto… »
Piksi o erakoviću: "Razgovarao sam sa Dekijem o njemu još prošle godine"

Piksi o erakoviću: "Razgovarao sam sa Dekijem o njemu još prošle godine"

Večernje novosti 18.03.2022
Foto: Tanjug - Činjenica da smo imali uspešan period, pogotovo kada su kvalifikacije u pitanju, od početka smo bili puni optimizma, sa pravom. Verovao sam u igrače. To je trebalo samo složiti na pravi način, u čemu smo uspeli. To se videlo u… »
Stojković: Zvezda je bila bolja, Rendžers imao više sreće

Stojković: Zvezda je bila bolja, Rendžers imao više sreće

Sport klub 18.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković tokom konferencije za medije na kojoj je saopštavao spisak igrača za utakmice sa Mađarskom i Danskom sam je izrazio želju da čestita fudbalerima i stručnom štabu Crvene zvezde na pruženim… »
Piksi saopštio spisak: Nova prilika za Terzića, Lazović izostavljen

Piksi saopštio spisak: Nova prilika za Terzića, Lazović izostavljen

Danas 18.03.2022
Fudbalska reprezentacija Srbije obezbedila je direktan plasman na naredno Svetkso prvenstvo u Kataru. „Orlovi“ će, dok se druge reprezentacije kroz baraž budu borile za mesta na Mundijalu, igrati prijateljske utakmice sa Mađarskom i Danskom krajem… »
Stojković sa proverenim snagama protiv Mađarske i Danske

Stojković sa proverenim snagama protiv Mađarske i Danske

Vesti online 18.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi saopštio je danas spisak za prijateljske mečeve sa Mađarskom i Danskom na kojem su, uglavnom, igrači koji su izborili plasman na Mundijal u Kataru. Izostaju samo povređeni Darko… »
Piksi objavio prvi spisak posle Portugala, najjači tim se zagreva za Mundijal

Piksi objavio prvi spisak posle Portugala, najjači tim se zagreva za Mundijal

Nova 18.03.2022
Poznat je spisak Dragan Stojković Piksi okupiće reprezentaciju Srbije, poznat je i spisak igrača. „Najbolja reprezentacija Srbije ostvarila je plasman na Prvenstvo sveta u Kataru, a prva dva testa u sklopu priprema za najveći sajam fudbala… »
Ovo je novi spisak Srbije, fali jedan bitan igrač: Piksi će probati nešto novo na njegovoj poziciji!

Ovo je novi spisak Srbije, fali jedan bitan igrač: Piksi će probati nešto novo na njegovoj poziciji!

Mondo 18.03.2022
Ovo su novi "orlovi", ovo je ekipa koju ćemo gledati u dresu Srbije na naredna dva meča. Ovo su novi "orlovi", ovo je ekipa koju ćemo gledati u dresu Srbije na naredna dva meča. Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi saopštio je svoj… »
Piksi za Mađare i Dance pozvao istu ekipu iz Lisabona

Piksi za Mađare i Dance pozvao istu ekipu iz Lisabona

Sport klub 18.03.2022
Reprezentacija Srbije će 24. i 29. marta igrati dve prijateljske utakmice, a selektor Dragan Stojković je pozvao 24 igrača. Izmene u odnosu na novembarske mečeve kvalifikaicija za Svetsko prvenstvo su minimalne. U sastavu jedino nema Nemanje… »
Piksi oduševljen Zvezdom i Erakovićem, „bolela bi ga glava“ od minutaže štopera

Piksi oduševljen Zvezdom i Erakovićem, „bolela bi ga glava“ od minutaže štopera

Nova 18.03.2022
Obratio se Piksi javnosti Dragan Stojković Piksi okupiće reprezentaciju Srbije, poznat je i spisak igrača. „Najbolja reprezentacija Srbije ostvarila je plasman na Prvenstvo sveta u Kataru, a prva dva testa u sklopu priprema za najveći sajam fudbala… »
Šta bre da vidim? Pa sve sam već video! Piksija pitali za naredne mečeve, a odgovor je: Ne zanima me!

Šta bre da vidim? Pa sve sam već video! Piksija pitali za naredne mečeve, a odgovor je: Ne zanima me!

Mondo 18.03.2022
Selektor je otkrio novi spisak nacionalnog tima i pričao o nekoliko gorućih tema. Selektor je otkrio novi spisak nacionalnog tima i pričao o nekoliko gorućih tema. Selektor Dragan Stojković Piksi objavio je spisak reprezentacije Srbije za mečeve sa… »
Piksi izabrao 24 igrača za Mađare i Dance, bez velikih promena u timu

Piksi izabrao 24 igrača za Mađare i Dance, bez velikih promena u timu

N1 Info 18.03.2022
Reprezentacija Srbije će 24. i 29. marta igrati dve prijateljske utakmice, a selektor Dragan Stojković je pozvao 24 igrača. Izmene u odnosu na novembarske mečeve kvalifikacija za Svetsko prvenstvo su minimalne. U sastavu jedino nema Darka Lazovića i… »
Imao sam razgovor sa vlahovićem, pitao me šta mislim: Piksi otkrio šta je rekao Dušanu - imam nos, mogu u menadžere!

Imao sam razgovor sa vlahovićem, pitao me šta mislim: Piksi otkrio šta je rekao Dušanu - imam nos, mogu u menadžere!

Mondo 18.03.2022
"Pričali smo pre utakmice sa Katarom", rekao je selektor. "Pričali smo pre utakmice sa Katarom", rekao je selektor Saopštavajući spisak reprezentacije za utakmice protiv Mađarske i Danske, selektor Srbije Dragan Stojković Piksi posvetio je posebnu… »
Piksi završio konferenciju, pa stao - nije mogao da odoli: Sve se završilo, ali morao je da progovori o zvezdi!

Piksi završio konferenciju, pa stao - nije mogao da odoli: Sve se završilo, ali morao je da progovori o zvezdi!

Mondo 18.03.2022
Selektor Srbije je morao da se oglasi povodom meča na "MarakanI". Selektor Srbije je morao da se oglasi povodom meča na "MarakanI". Crvena zvezda je pobedila Rendžers na domaćem terenu, ali 2:1 na "Marakani" nije bilo dovoljno da se dođe do… »
Piksi saopštio spisak: Jedno iznenađenje pred Dance i Mađare! (foto)

Piksi saopštio spisak: Jedno iznenađenje pred Dance i Mađare! (foto)

Večernje novosti 18.03.2022
FOTO: M. Vukadinović Na spisku nema puno iznenađenja, okosnicu čine igrači koji su izborili plasman na Mundijal u Katar. Od standardnih reprezentativaca izostavljen je lakše povređeni Darko Lazović, a sa spiska igrača koji su bili u protokolu… »
Piksi objavio spisak za Mađarsku i Dansku, ima li iznenađenja?

Piksi objavio spisak za Mađarsku i Dansku, ima li iznenađenja?

Sportske.net 18.03.2022
Selektor reprezentacije Srbije će u 10:30 održati konferenciju za novinare na kojoj će saopštiti spisak igrača na koje računa za utakmice protiv Mađarske i Danske koje će biti pripremne za Mundijal u Kataru koji se igra krajem ove godine. Selektor… »
Piksi objavio spisak: Evo na koga računa za utakmice sa Mađarskom i Danskom

Piksi objavio spisak: Evo na koga računa za utakmice sa Mađarskom i Danskom

Hot sport 18.03.2022
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi objavio je spisak igrača za prijateljske utakmice sa Mađarskom i Danskom. Prvu utkamicu naš državni tim igra 24. marta u Budimpešti, a onda pet dana kasnije gostuje u Kopenhagenu. Ovi dueli nisu samo puka… »
Stojković objavio spisak igrača za Madjarsku i Dansku

Stojković objavio spisak igrača za Madjarsku i Dansku

Radio sto plus 18.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković objavio je danas spisak igrača za predstojeće prijateljske utakmice protiv Madjarske i Danske. U sklopu priprema za Svetsko prvenstvo u Kataru, Srbija će najpre gostovati Madjarskoj u… »

Vesti dana »