Povezane vesti

Nebojša Čović: ‘Moramo biti na zemlji! Bili bi nepobedivi na f4 u Beogradu!’

Nebojša Čović: ‘Moramo biti na zemlji! Bili bi nepobedivi na f4 u Beogradu!’

Hot sport 18.03.2022
‘Teško da pet, šest miliona može da nadjača 40 miliona evra!’ Prvi čovek KK Crvena zvezda, Nebojša Čović, gostovao je u emisiji ‘Fokus‘ na B92 televiziji. Čović je govorio o brojnim aktuelnim temama vezanim za crveno-bele, a najpre se… »
Terzić: Ponosan sam, Zvezda je opet velika!

Terzić: Ponosan sam, Zvezda je opet velika!

Sportski žurnal 18.03.2022
Zvezda je u revanš meču osmine finala Lige Evrope savladala Rendžers 2:1, ali je eliminisana zbog poraza u Glazgovu 3:0. „Ponosan sam i neizmerno srećan kada vidim kako iz dana u dan, iz utakmice u utakmicu rastemo kao klub.Crvena zvezda je opet… »
Terzić: Crvena zvezda je opet velika

Terzić: Crvena zvezda je opet velika

Večernje novosti 18.03.2022
FOTO: M. Vukadinović Zvezda je u revanš meču osmine finala Lige Evrope savladala Rendžers 2:1, ali je eliminisana zbog poraza u Glazgovu 3:0.… »
‘Crvena zvezda je opet velika’: Jake reči Zvezdana Terzića posle ispadanja iz Lige Evrope, evo koja je najbolja potrvrda…

‘Crvena zvezda je opet velika’: Jake reči Zvezdana Terzića posle ispadanja iz Lige Evrope, evo koja je najbolja potrvrda…

Hot sport 18.03.2022
Terzić zadovoljan onim to je Zvezda pokazala u dvomeču sa Rendžersom. Pobedila je Crvena zvezda sinoć Rendžers pred svojim navijačima rezultatom 2:1, ali to je nedovoljno za prolaz u narednu rundu takmičenja pošto je rezultat u prvom meču u… »
‘Tužan sam što nismo prošli’: Dragović utučen posle sinoćnje utakmice, zahvalio se navijačima na neverovatnoj…

‘Tužan sam što nismo prošli’: Dragović utučen posle sinoćnje utakmice, zahvalio se navijačima na neverovatnoj…

Hot sport 18.03.2022
Žao mu je što Zvezda nije prošla dalje. Fudbaleri Crvene zvezde su savladali ekipu Rendžersa u revanš meču osmine finala drugog po jačini evropskog klupskog takmičenja rezultatom 2:1, a utiske nakon još jedne dobre partije u Evropi, izneo je… »
Terzić i ne dovodi u pitanje titulu, želi da se sreća vrati u kvalifikacijama!

Terzić i ne dovodi u pitanje titulu, želi da se sreća vrati u kvalifikacijama!

Sportske.net 18.03.2022
Nakon pobede nad Rendžersom i ispadanja iz Lige Evrope, oglasio se i Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde. On je u svom saopštenju istakao da je prezadovoljan učinjenim i da klub raste iz dana u dan. "Ponosan sam i neizmerno srećan kada… »
Piksi o ispadanju Crvene zvezde: Prošao je srećniji tim, čestitke Dekiju i igračima

Piksi o ispadanju Crvene zvezde: Prošao je srećniji tim, čestitke Dekiju i igračima

Danas 18.03.2022
U Crvenoj zvezdi smatraju da je Dragan Stojković Piksi direktno umešan u ovosezonsku brobu večitih rivala za šampionsku titulu u Superligi, međutim selektor Srbije, sumiranjem utisaka posle revanša crveno-belih sa Rendžersom, u osmini finala Lige… »
Da ne bude zabune: Piksi objasnio zbog čega se Eraković nije našao na spisku, a tek da vidite šta misli o Dušanu…

Da ne bude zabune: Piksi objasnio zbog čega se Eraković nije našao na spisku, a tek da vidite šta misli o Dušanu…

Hot sport 18.03.2022
Evo šta ima da kaže selektor ‘orlova’. Fudbalsku reprezentaciju Srbije očekuju prijateljske utakmice sa Mađarskom i Danskom, selektor Dragan Stojković Piksi objavio spisak igrača na koje će računati u tim mečevima, a više o tome pročitajte… »
Piksi: Šteta zbog Zvezde, prošao je srećniji tim!

Piksi: Šteta zbog Zvezde, prošao je srećniji tim!

Sportski žurnal 18.03.2022
Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Lige Evrope, pošto su sinoć na svom terenu u revanš meču pobedili Rendžers sa 2:1. U prvom duelu osmine finala u Škotskoj, Zvezda je poražena sa 0:3. Selektor fudbalske… »
Piksija niko nije pitao, ali je sam tražio da komentariše Zvezdu!

Piksija niko nije pitao, ali je sam tražio da komentariše Zvezdu!

Sportske.net 18.03.2022
Dragan Stojković Piksi je gledao dvomeč Crvene zvezde i Rendžersa i istakao je da je prezadovoljan načinom na koji je igrao tim Dejana Stankovića. Ističe i da je srećniji tim pobedio. "Prošao je srećniji tim. Dekiju i igračima Zvezde čestitam… »

Vesti dana »