Povezane vesti

"Ne smem da ostanem trudna": Krstinja Todorović smršala 88 kilograma, a evo šta su joj lekari rekli posle dve operacije

"Ne smem da ostanem trudna": Krstinja Todorović smršala 88 kilograma, a evo šta su joj lekari rekli posle dve operacije

Mondo 18.03.2022
Pevačica će na trudnoću morati da sačeka. Pevačica će na trudnoću morati da sačeka. Pevačica Krstinja Todorović se za dve godine u Zvezdama Granda potpuno transformisala i smršala čak 88 kilograma zahvaljujući operaciji smanjenja želuca, a… »
Zvezda Granda imala 160 KG, smršala 90 KG: Na ulici su je zvali krmačo, a sad je ribetina! Jednu stvar nikako ne sme da uradi

Zvezda Granda imala 160 KG, smršala 90 KG: Na ulici su je zvali krmačo, a sad je ribetina! Jednu stvar nikako ne sme da uradi

Kurir 18.03.2022
Krstinja Todorović (25) smršala je 90 kilograma i od debeljuce postala top riba! Takmičarka "Zvezda Granda“ pre dve godine se podvrgla operaciji smanjenja želuca jer je imala čak 160 kilograma. Sada izgleda bolje nego ikada, pa joj se muškarci… »
Na ulici su vikali da sam krmača: Krstinja smršala 90 kila - "Kad sam imala 160 pitali su da li znam da sam nakaza"

Na ulici su vikali da sam krmača: Krstinja smršala 90 kila - "Kad sam imala 160 pitali su da li znam da sam nakaza"

Mondo 18.03.2022
Pevačica nakon gubitka 90 kilograma otkrila kakve je sve komentare čula i pročitala o sebi. Pevačica nakon gubitka 90 kilograma otkrila kakve je sve komentare čula i pročitala o sebi Krstinja Todorović javni život je započela na sceni Zvezda… »

Vesti dana »