Povezane vesti

Nije klošar, ali ni biznismen! Zolina majka osula paljbu po Miljani - "Nema pare, to je sve deo plana"

Nije klošar, ali ni biznismen! Zolina majka osula paljbu po Miljani - "Nema pare, to je sve deo plana"

Mondo 18.03.2022
Majka aktuelnog učesnika Zadruge i bivšeg dečka Miljane Kulić, Lazara Čolića Zole oglasila se za medije i prokomentarisala trenutnu situaciju u rijalitiju. Majka aktuelnog učesnika Zadruge i bivšeg dečka Miljane Kulić, Lazara Čolića Zole… »
Miljana glumi, sve je to maslo Marije i Siniše! Oglasila se Zolina majka i žestoko oplela po Kulićima, nije birala reči!

Miljana glumi, sve je to maslo Marije i Siniše! Oglasila se Zolina majka i žestoko oplela po Kulićima, nije birala reči!

Alo 18.03.2022
Bosa je kao i uvek surovo iskrena kada su odnosi Zole i Miljane u pitanju. Nedavno se oglasila majka aktuelnog učesnika najgledanijeg rijaliti programa na našim prostorima "Zadruga", Lazara Čolića Zole i otkrila svoje mišljenje o celokupnoj… »
Neću da me neko pravi budalom! Bebica van sebe zbog Miljaninih šala, Kulićeva ga kroz suze ubeđuje da je sve to samo igra…

Neću da me neko pravi budalom! Bebica van sebe zbog Miljaninih šala, Kulićeva ga kroz suze ubeđuje da je sve to samo igra…

Kurir 18.03.2022
Miljana Kulić i njen novi dečko Nenadom Bebicom Macanovićem, otkako su ušli u Belu kuću, često se svađaju, a Kulićeva je obećala da ga više neće sikirati. - Ja sam rekla da ne ulaze. Nećeš sa mnom da se svađaš, evo obećavam ti. Kod kuće… »

Vesti dana »