Povezane vesti
SZO: Tek smo na sredini pandemije kovida-19
Danas 18.03.2022
Svet je tek na polovini pandemije korona virusne bolesti, poručila je funkcionerka Svetske zdravstvene organizacije, ističući da u svetu broj zaraženih i obolelih opet raste. „Pandemija kovida-19 nije ni blizu gotova“, rekla je portarolka SZO Margaret… »
WHO: Tek smo na sredini pandemije korona virusa
Al Jazeera 18.03.2022
Pandemija ‘nije ni blizu gotova’ rekla je glasnogovornica Svjetske zdravstvene organizacije, upozorivši da broj novozaraženih u svijetu raste. Svijet je tek na polovini pandemije korona virusa, poručila je zvaničnica Svjetske zdravstvene organizacije… »
SZO: Kraj pandemije daleko, tek smo na polovini
Euronews 18.03.2022
Portparolka Svetske zdravstvene organizacije Margaret Haris izjavila je danas da je kraj pandemije kovida daleko, navodeći povećanje u broju slučajeva u nedeljnom izveštaju. Zdravstvena agencija Ujedinjenih nacija nedavno je objavila da bi akutna faza… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Nastavak teške borbe i dolazak međunarodnih helikoptera
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 85 povezanih
Vremenska prognoza i meteoalarmi: Sunčano i toplo vreme uz kraće osveženje na severu
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 34 povezane
Protest na otvaranju Nušićijade: Izviždan predsednik Opštine Ivanjica, ministar Selaković odustao od govora
Nedeljnik pre 6 satijoš 6 povezanih
Zvezda na Marakani uvek golgeterski raspoložena protiv Čukaričkog: Klub nastavlja tradiciju kada su u pitanju najmlađi navijači
Kurir pre 48 minutajoš 27 povezanih




