Povezane vesti
Moramo: Fijasko programa podizanja energetske efikasnosti, Šapić nema kapacitet da vodi grad
Radio sto plus 18.03.2022
Kandidat za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović izjavio da to što se Novi Beograd nije prijavljivao za ta sredstva pokazuje da predsednik te opštine i kandidat Srpske napredne stranke za gradonačelnika Aleksandar Šapić nema kapacitet da vodi grad… »
Moramo: Fijasko programa podizanja energetske efikasnosti, Šapić nema kapacitet da vodi grad
Beta 18.03.2022
Koalicija "Moramo" saopštila je danas da je program vlade Srbije za podizanje energetske efikasnosti doživeo je potpuni fijasko jer je za celu Srbiju izdvojeno "samo" oko 500 miliona dinara, što je dovoljno, kako tvrde, za po trideset stanova u svakoj… »
Veselinović: Program vlade za podizanje energetske efikasnosti doživeo fijasko
Nova 18.03.2022
Program Vlade Srbije za podizanje energetske efikasnosti doživeo je potpuni fijasko, a kako i ne bi, kada je za celu Srbiju Vlada izdvojila samo oko 500 miliona dinara, 3,6 miliona dinara po opštini, što je jedva dovoljno za po tridesetak stanova u… »
Vesti dana »
"Našli su se u čudu kad su videli da imamo hipersonične balističke rakete" Vučić: "Imamo značajan broj i imaćemo još više"
Blic pre 42 minutajoš 7 povezanih
Kongresmeni i senatori traže od Rubija da se spreči moguće ograničenje američkih trupa na Kosovu
Danas pre 22 minuta
Kako da izvadim ličnu kartu: Detaljan vodič do novog dokumenta, evo koja pravila važe za decu
Blic pre 17 minuta





