Povezane vesti
Krivokapić:Kako obrukati ono što je Đukanović već obrukao
RTV 18.03.2022
PODGORICA - Odlazeći premijer crnogorske vlade Zdravko Krivokapić odgovorio je predsedniku Milu Đukanoviću, koji je rekao da je aktuelna vlada obrukala državu, konstatacijom da ne mogu obrukati "ono što je Đukanović već obrukao". Krivokapić u pisanoj… »
Krivokapić odgovorio Milu: Kako obrukati ono što je Ðukanović već obrukao?
Vesti online 18.03.2022
Odlazeći premijer crnogorske vlade Zdravko Krivokapić odgovorio je predsedniku Milu Ðukanoviću, koji je rekao da je aktuelna vlada obrukala državu, konstatacijom da ne mogu obrukati “ono što je Ðukanović već obrukao”. Krivokapić u pisanoj izjavi za… »
Krivokapić: Ko o čemu, Milo Đukanović o moralu i dostojanstvu
Sputnik 18.03.2022
Crnogorski premijer u ostavci Zdravko Krivokapić napisao je autorski tekst pod naslovom „Ko o čemu, Milo Đukanović o moralu i dostojanstvu“. Tekst Zdravka Krivokapića prenosimo u celini. U najkraćem, želio bih da poručim najvećem crnogorskom… »
Vesti dana »
Paragvaj priredio najveće iznenađenje na Mundijalu: Nemačka nakon penala eliminisana već u šesnaestini finala
Danas pre 1 satjoš 16 povezanih
Vidim da se Alkaraz i drugi žale: Novak Đoković u kasne sate otvorio dušu o problemima
Kurir pre 58 minutajoš 10 povezanih
Nemački mediji: Policija sumnja da je spor oko starateljstva nad bebom mogući motiv ubistva šestoro ljudi
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Milanović: Ne znam koga to Plenković misli da pošalje u Pariz, možda neke 'ćace' koje će mu Vučić pozajmiti?
Nova pre 3 satajoš 1 povezana




