Povezane vesti

Avramović iskren: ‘Oni nemaju najboljeg igrača!’

Avramović iskren: ‘Oni nemaju najboljeg igrača!’

Hot sport 18.03.2022
Zanimljiv duel u najavi! Partizan igra jako dobro u poslednje vreme, a jedan od glavnih ‘krivaca’ za to bio je Aleksa Avramović. Srpski reprezentativac ušao je u sjajnu formu, što je rezultiralo odličnim partijama, a evo šta je imao da kaže… »
Željko Obradović uoči duela sa igokeom: ‘Voleo bih da ih dočekamo kao i oni nas!’

Željko Obradović uoči duela sa igokeom: ‘Voleo bih da ih dočekamo kao i oni nas!’

Hot sport 18.03.2022
Biće to zanimljiv duel! U subotu, 19. marta, Partizan će u hali „Aleksandar Nikolić“ dočekati Igokeu. Meč 23. kola ABA lige protiv tima iz Aleksandrovca, na programu je od 19 časova. Partizan – Metropolitan, Evrokup, Eurocup basketball… »
Bajić pred Partizan: Raduje me odlazak u Beograd i susret sa prijateljima

Bajić pred Partizan: Raduje me odlazak u Beograd i susret sa prijateljima

Nova 18.03.2022
Bajić najavio spektakl protiv Partizana Košarkaši Partizana i Igokee odmeriće snage u hali „Aleksandar Nikolič“ u subotu od 19 sati u okviru 23. kola ABA lige, a svoja očekivanja pred meč izneo je i trener gostiju Dragan Bajić. Igokea je na… »
"Da uzvratimo gostoprimstvo"! Obradović: Igokea je spremna da igra na različite načine

"Da uzvratimo gostoprimstvo"! Obradović: Igokea je spremna da igra na različite načine

Večernje novosti 18.03.2022
Partizan NIS / Dragana Stjepanović Trener kluba iz Humske Željko Obradović je biranim rečima govorio o rivalu i prestio se prvog meča ovih rivala odigranom u Laktašima koji je Partizan dobio posle preokreta (68:70) - Ono što bih voleo je da… »
Ko kaže da to ne utiče, taj laže: Avramović protiv Zvezde eksplodirao, a sada mu je sve lakše

Ko kaže da to ne utiče, taj laže: Avramović protiv Zvezde eksplodirao, a sada mu je sve lakše

Mondo 18.03.2022
Jedan od lidera crno-belih sa velikim motivom čeka nove utakmice. "Sve to lepo izgleda, nastaviću u ovom ritmu", poručuje iz Pionira. Jedan od lidera crno-belih sa velikim motivom čeka nove utakmice. "Sve to lepo izgleda, nastaviću u ovom ritmu"… »
Da se nastavi niz i uzvrati gostoprimstvo, Partizan na novom ispitu!

Da se nastavi niz i uzvrati gostoprimstvo, Partizan na novom ispitu!

Sportske.net 18.03.2022
Košarkaš Partizana Aleksa Avramović ocenio je danas da je njegova ekipa kvalitetnija od Igokee i rekao da će crno-beli u predstojećoj utakmici 23. kola u ABA ligi pokušati da nastave niz pobeda. "Kada poredimo obe ekipe (u odnosu na prethodni meč)… »
„Borimo se sa Zvezdom za prvo mesto, ja sam prevazišao svoje probleme“

„Borimo se sa Zvezdom za prvo mesto, ja sam prevazišao svoje probleme“

Nova 18.03.2022
Meč u subotu može štošta da odluči kada je reč o sudbini Partizana u regionu. Bek Partizana Aleksa Avramović kaže da crno-beli ne odustaju od borbe za prvo mesto u regularnom delu sezone ABA lige. Njega i ekipu očekuje u subotu od 19 sati na… »
Obradović: Da dočekamo Igokeu kao što su i oni nas

Obradović: Da dočekamo Igokeu kao što su i oni nas

Nova 18.03.2022
Prvi meč u Laktašima završen je na "krv i nož", pošto su crno-beli uspeli nekako da iščupaju trijumf 70:68. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović kaže da protiv Igokee njegovu ekipu čeka veoma težak protivnik koga sada bolje poznaje… »

Vesti dana »