Povezane vesti

Dalila i Dejan Dragojević najstrašnije se izvređali! (VIDEO)

Dalila i Dejan Dragojević najstrašnije se izvređali! (VIDEO)

Svet plus 18.03.2022
Dalila i Dejan Dragojević najstrašnije su se izvređali! Ma nemoj da kažem sa kim si se još dopisivala, od koga si imala strah na ulasku, zapretio je Dejan. Zadrugarima je pušten snimak na kom Nikola Grujić Gruja, Dalila Dragojević i Irma Sejranić… »
Dejan izvređao dalilu pred svima kao nikad dosad: Bukti rat! "Nemoj da kažem sa kim si se dopisivala" (video)

Dejan izvređao dalilu pred svima kao nikad dosad: Bukti rat! "Nemoj da kažem sa kim si se dopisivala" (video)

Blic 18.03.2022
U toku današnje emisije "Gledanje snimaka" voditeljka je najavila zadrugarima klip u kom su imali priliku da vide kako Nikola Grujić Gruja prati svaki korak Milane Šarac Mime u toku žurke, dok je vrlo brzo nastao haos između Dalile i Dejana… »
Džumaro, daješ devojci majice koje sam ti kupila! Dalila navalila na Dejana i ne pušta ga, Aleks zanemela! Rat bivših se…

Džumaro, daješ devojci majice koje sam ti kupila! Dalila navalila na Dejana i ne pušta ga, Aleks zanemela! Rat bivših se…

Kurir 18.03.2022
Rat bivših supružnika Dejana i Dalile Dragojević se nastavio, a sve vreme tu je bila Dejanova devojka Aleksandra Nikolić. Dalila je vikala na bivšeg muža, a on je nastavio sa uvredama. - Je l' uživaš što se svađaš sada sa mnom? - drala se… »
Anđela i Mateja podigli belu kuću na noge! Zadrugarka urlala iz petnih žila, grcala u suzama, Matijević na stubu srama…

Anđela i Mateja podigli belu kuću na noge! Zadrugarka urlala iz petnih žila, grcala u suzama, Matijević na stubu srama…

Kurir 18.03.2022
U toku emisije "Gledanje snimaka" voditeljka je najavila zadrugarima naredni video klip u kom su imali priliku da vide svađu Mateje Matijevića i Anđele Đuričić u pabu "Prijatelji" i njen emotivni slom. Mensur Ajdarpašić je dobio reč. - Mislim da… »
Miljana se zacenila od plača zbog zole: Rekla je da će ovde biti sa njim, a da nastavimo napolju! Uvek se setim bosinih…

Miljana se zacenila od plača zbog zole: Rekla je da će ovde biti sa njim, a da nastavimo napolju! Uvek se setim bosinih…

Kurir 18.03.2022
Lazar Čolić Zola komentarisao je klip i odnos sa bivšom devojkom Miljanom Kulić. Zola je tada pomenuo i Nenada koji je čitao o njemu napolju. - On je čitao u novinama, kakav sam ja, ono što me zanima je to što si čitao šta je Miljana - rekao je… »
Nisi časna i poštena, jadna si! Zadrugari pokopali Anu Jovanović, stavili je na stub srama zbog Mateje i Cara! (video)

Nisi časna i poštena, jadna si! Zadrugari pokopali Anu Jovanović, stavili je na stub srama zbog Mateje i Cara! (video)

Kurir 18.03.2022
Ivana Šopić okupila je zadrugare za crnim stolom, pa im je najavila prvi video klip u kom su imali priliku da vide kako Ana Jovanović sve vreme posmatra Mateju Matijevića, što potvrđuje priče Anđele Đuričić. Anđela Đuričić je dobila prva… »
Tebi treba zola da zajedno trunete i bolujete! Ukućani osudili Miljanu zbog Nenada, on spustio glavu: Osećam se poniženo

Tebi treba zola da zajedno trunete i bolujete! Ukućani osudili Miljanu zbog Nenada, on spustio glavu: Osećam se poniženo

Kurir 18.03.2022
U toku "Gledanje snimaka" zadrugarima je prikazan klip u kom su imali priliku da vide kako Miljana Kulić budi Lazara Čolića Zolu, a dovezao je njen sadašnji dečko Nenad Macanović, pa nastavak razgovora sa Zolom. - Naravno da sam se ostio poniženo i… »
Više nikad nećemo biti zajedno, neću plakati! Dalila donela konačnu odluku, oprostila se od Cara, a onda ih je on…

Više nikad nećemo biti zajedno, neću plakati! Dalila donela konačnu odluku, oprostila se od Cara, a onda ih je on…

Kurir 18.03.2022
Tokom emisije "Gledanje snimaka" u kojoj su zadrugari imali priliku da vide šta se to dešava na velepnom imanju i ko im je pričao iza leđa nastao je haos. Na samom startu sinoćne emisije, ukućani su dobili priliku da vide razgovor Dalile… »

Vesti dana »