Povezane vesti

"Na nos mi je izašao taj avion": Vučić tvrdi da strane službe šalju dojave o bombama na letu Beograd-Moskva!

"Na nos mi je izašao taj avion": Vučić tvrdi da strane službe šalju dojave o bombama na letu Beograd-Moskva!

Pravda 19.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da postoje pritisci na Srbiju zbog leta aviona na relaciji Beograd - Moskva. „Na nos mi je izašao" taj avion. Šta ćemo da radimo ako svaki put budemo morali da ga vraćamo iz Subotice u Beograd“, rekao… »
Koji su sve bezbednosni rizici rata u Ukrajini za Srbiju?

Koji su sve bezbednosni rizici rata u Ukrajini za Srbiju?

Radio 021 19.03.2022
Za sedam dana upućeno je šest lažnih dojava o bombi na avionskim letovima iz Beograda ka Rusiji. Čak dve lažne dojave upućene su samo u jednom danu. Zbog ovih pretnji dva aviona su sa leta vraćena u Beograd na pregled, podseća Radio slobodna… »
Vučić optužio tajne službe da stoje iza lažnih dojava o bombama u Er Srbiji

Vučić optužio tajne službe da stoje iza lažnih dojava o bombama u Er Srbiji

Nova 19.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je sinoć, gostujući na televiziji Prva, da strane obaveštajne službe šalju lažne dojave o bombama u avionima Er Srbije. Za manje od nedelju dana, čak šest puta je poslata dojava o postavljenoj bombi na… »
Strane službe stoje iza dojava o bombi! Vučić o letu Beograd-Moskva: Na nos nam je izašao taj avion!

Strane službe stoje iza dojava o bombi! Vučić o letu Beograd-Moskva: Na nos nam je izašao taj avion!

Kurir 19.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom gostovanja u emisiji "Prva tema" govorio i o pretnjama bombom na letovima Beograd-Moskva. - Na nos mi je izašao taj avion. Svakoga dana. A šta ako svakoga dana budemo morali da vraćamo taj jedan jedini… »

Vesti dana »