Povezane vesti

Brena za Nova.rs: Konstrakta je napravila revoluciju, kao i ja pre 40 godina

Brena za Nova.rs: Konstrakta je napravila revoluciju, kao i ja pre 40 godina

Nova 19.03.2022
Lepa Brena munjevito je osvojila celu Jugoslaviju kada je legendarni voditelj Milovan Ilić Minimaks pustio snimak nje i Slatkog greha sa pesmom "Čačak, Čačak" u svojoj TV emisiji, a pojava Ane Đurić na "Pesmi za Evroviziju '22" sa numerom "In… »
Brena uporedila sebe sa konstraktom: "Njena pesma je muzički zemljotres! 'Čačak, Čačak' je bio revolucija", a evo šta joj…

Brena uporedila sebe sa konstraktom: "Njena pesma je muzički zemljotres! 'Čačak, Čačak' je bio revolucija", a evo šta joj…

Blic 19.03.2022
Pevačica Lepa Brena munjevito je osvojila celu Jugoslaviju kada je legendarni voditelj Milovan Ilić Minimaks pustio snimak nje i "Slatkog greha" sa pesmom "Čačak, Čačak" u svojoj TV emisiji, a pojava Ane Đurić na "Pesmi za Evroviziju '22" sa… »
Pesma me podsetila na Čačak, Čačak: Lepa Brena i Konstrakta postale zvezde za 24 sata - "Ovo se nije desilo 20 godina"

Pesma me podsetila na Čačak, Čačak: Lepa Brena i Konstrakta postale zvezde za 24 sata - "Ovo se nije desilo 20 godina"

Mondo 19.03.2022
Lepa Brena iz sve snage navija za predstavnicu Srbije na Pesmi Evrovizije. Lepa Brena iz sve snage navija za predstavnicu Srbije na Pesmi Evrovizije Pevačica Lepa Brena otkrila je šta misli o numeri "In corpore sano" koja će nas predstavljati na Pesmi… »

Vesti dana »