Povezane vesti
Nemačka, ko nas pljačka kad točimo gorivo
RTS 19.03.2022
Cena sirove nafte otišla je u nebesa kad je počeo rat u Ukrajini, ali je potom pala. Cene na pumpama ostale su rekordne. Ko se koliko ugrađuje u gorivo koje točimo i gde je razlog ovako visoke cene. Tako nešto nemački vozači još nikad nisu videli – po… »
I Nemačka kuburi s cenama, građani pitaju – ko nas pljačka kad točimo gorivo
Nova 19.03.2022
Cena sirove nafte otišla je u nebesa kad je počeo rat u Ukrajini, ali je potom pala. Ali, cene na pumpama ostale su rekordne. Ko se koliko ugrađuje u gorivo koje točimo i gde je razlog ovako visoke cene? Tako nešto nemački vozači još nikad nisu videli –… »
I Nemačka kuburi s cenama, građani pitaju – ko nas pljačka kad točimo gorivo?
N1 Info 19.03.2022
Cena sirove nafte otišla je u nebesa kad je počeo rat u Ukrajini, ali je potom pala. Ali, cene na pumpama u Nemačkoj ostale su rekordne. Ko se koliko ugrađuje u gorivo koje točimo i gde je razlog ovako visoke cene? Tako nešto nemački vozači još nikad… »
Vesti dana »

Kiša ugasila većinu požara u Podgorici! Vatrogasci ostaju u pripravnosti: Jedno žarište i dalje aktivno
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 14 minutajoš 1 povezana