Povezane vesti

Najmanje 3 razloga zašto bi Jokić trebalo opet da bude MVP

Najmanje 3 razloga zašto bi Jokić trebalo opet da bude MVP

Nova 19.03.2022
Kolike su šanse da srpski centar odbrani MVP zvanje? Nikola Jokić se i dalje nalazi po mnogim analizama na prvom mestu među favoritima za osvajanje MVP titule. Srpski centar želi da osvoji dve MVP titule zaredom kao što su to ranije učinili Janis… »
Durent ne vidi Jokića kao MVP-ja: Izabrao trojicu igrača, nigde Srbina

Durent ne vidi Jokića kao MVP-ja: Izabrao trojicu igrača, nigde Srbina

Hot sport 19.03.2022
Kevin Durent, zvezda Bruklin Netsa, izneo je svoje mišljenje o tome ko bi trebalo da bude MVP ove sezone. Iako je po mnogima Nikola Jokić među prvima na listi, za asa Netsa, ipak nije on taj koji bi trebalo da dobije priznanje. – Ako već moram da… »
Durent otpisao Jokića - Evo ko je MVP prema njegovom mišljenju!

Durent otpisao Jokića - Evo ko je MVP prema njegovom mišljenju!

Sportske.net 19.03.2022
Najbolji košarkaša Bruklin Netsa Kevin Durent rekao je da za njega Nikola Jokić u ovom trenutku nije prvi kandidat za MVP priznanje. Sjajni Amerikanac jeste nedavno ostao oduševljen Jokićevim potezima što je iskazao na društvenim mrežama, ali ipak… »
Durent "iskulirao" Jokića - trojica su bolja od njega: Srbin opet dominira ligom, ali on ima svog MVP-a!

Durent "iskulirao" Jokića - trojica su bolja od njega: Srbin opet dominira ligom, ali on ima svog MVP-a!

Mondo 19.03.2022
Kevin Durent je bio upitan ko bi trebalo da ponese nagradu za najkorisnijeg igrača NBA lige. Kevin Durent je bio upitan ko bi trebalo da ponese nagradu za najkorisnijeg igrača NBA lige. Košarkaši Bruklina savladali su Portland protekle noći 128:123… »
Durent „odjavio“ Jokića: Embid je moj MVP

Durent „odjavio“ Jokića: Embid je moj MVP

Nova 19.03.2022
Borba za MVP trku dugo nije bila neizvesnija Kevin Durent, zvezda Bruklin Netsa, stavio je u uži izbor tri imena. Neočekivano tu se ne nalazi ime Nikole Jokića, koji je aktuelni MVP. Durent je postigao 38 poena u pobedi nad Portlandom (128:123), a da… »
Nikola Jokić ni u užem izboru za MVP: Kevin Durent izabrao svoje kandidate za titulu MVP

Nikola Jokić ni u užem izboru za MVP: Kevin Durent izabrao svoje kandidate za titulu MVP

Večernje novosti 19.03.2022
AP Photo/David Zalubowski Nekadašnji (2014. godine) osvajač ove nagrade i dvostruki MVP finalne serije (2017. i 2018), nema nikakvu dilemu da je DŽoel Embid ove sezone ispred ostalih, ali čudi njegova lista tri najbolja, jer ni u tom društvu nema… »

Vesti dana »