Povezane vesti

Ja nisam tvoj s*ksualni rob! K*rvo raspala! Viki i Marko na ivici fizičkog obračuna, Osmakčić ušao u crveno i izleteo…

Ja nisam tvoj s*ksualni rob! K*rvo raspala! Viki i Marko na ivici fizičkog obračuna, Osmakčić ušao u crveno i izleteo…

Kurir 19.03.2022
U toku je glasanje za osobu koja najviše sumnja u sebe, a naredni zadrugar koji je dobio reč Đole Kralj, a onda su se Marko Osmakčić i Viki Mitrović žestoko sukobili. - Lik je bio sa jednom od sada najviše poznatih pevačica. On je tada imao… »
Miljana i Zola digli belu kuću na noge! Kulićeva otkrila da li će se vratiti bivšem, šok obrt u Zadruzi! (video)

Miljana i Zola digli belu kuću na noge! Kulićeva otkrila da li će se vratiti bivšem, šok obrt u Zadruzi! (video)

Kurir 19.03.2022
U toku je glasanje za osobu koja najviše sumnja u sebe, a prvi je reč dobio Sale Luks: - Po meni je to Ša - rekao je Luks, pa je Mateja dobio reč: - Za mene je to Dino, jer mislim da iz njega odiše nesigurnost - rekao je Mateja kratko. - Za mene je… »
Dalila je strepila od ulaska Dina Dizdarevića! (VIDEO)

Dalila je strepila od ulaska Dina Dizdarevića! (VIDEO)

Svet plus 19.03.2022
Dejan Dragojević otkrio tajnu! Dalila je strepila od ulaska Dina Dizdarevića! Ima tu još jedna devojka, a Dalila je sa njom u svađi... U toku sinoćne igre iste je nastao pravi haos u Beloj kući nakon što je Dalila Dragojević postavila pitanje… »
Dejan izneo o Dalili šok informaciju iz prošlosti: Ovoga se najviše plašila! Skočila da se brani, Car pobesneo: "Gadura"

Dejan izneo o Dalili šok informaciju iz prošlosti: Ovoga se najviše plašila! Skočila da se brani, Car pobesneo: "Gadura"

Blic 19.03.2022
Dejan Dragojević je u toku "Igre istine" izneo informaciju o Dalili Dragojević iz prošlosti, zbog čega je ona zanemela. Naime, u toku igre Dalila Dragojević se najpre obratila novoj devojci svog bivšeg muža Dejana, Aleksandri Nikolić, a onda je… »

Vesti dana »