Povezane vesti
Tiodorović: Do početka aprila nastupiće mirniji period
Sandžak haber 19.03.2022
BEOGRAD – Epidemiolog i član Kriznog štaba Branislav Tiodorović rekao je da presek epidemiološke situacije u Srbiji već nekoliko dana ukazuje na zaravnjenje krive, da se moze očekivati blagi porast, ali da će krajem marta ili početkom aprila nastupiti… »
Medicinski deo insistirao da maske u zatvorenom ostanu bar još 10 dana. Možemo očekivati 3.000 obolelih dnevno
Telegraf 19.03.2022
Novi soj kojem karakteristike "delte" daju mogućnost da bude opasniji, a omikrona da bude brži, zasad je, prema izveštajima evropskih laboratorija, na niskom nivou cirkulacije. U Srbiji se više ne registruje delta soj korone, dominira omikron, a ima i… »
Vesti dana »
Italijanski ministar u šoku: Ne mogu se identifikovati, povrede su strašne
B92 pre 7 minutajoš 33 povezane
Vremenska prognoza za petak 2. januar 2026: Danas pretežno oblačno i toplije
Beta pre 3 satajoš 27 povezanih
Ovi detalji tragedije u Švajcarskoj su i dalje misterija: Desetine mrtvih, među nestalima i Srbin Stefan: Šta znamo o stravičnom požaru u novogodišnjoj noći (foto, video)
Blic pre 26 minutajoš 56 povezanih
Tramp brine o demonstrantima u Iranu i ponovo preti Teheranu: Naoružani smo i spremni
N1 Info pre 2 satajoš 17 povezanih



