Povezane vesti
Tadić u Leskovcu: Mnogo smo insistirali na dovođenju investitora
Kurir 19.03.2022
Nosilac izborne parlamentarne liste "Ajmo ljudi" Boris Tadić govorio je danas u Leskovcu kao strateško značajnom gradu u Srbiji. "Mnogo smo insistirali na dovođenju investitora u Leskovac, neki su i došli, došlo je do privatizacije farmaceutske… »
Tadić: Naša vlast je u Leskovac dovela više investicija od sadašnje vlasti
Nova 19.03.2022
Nosilac izborne parlamentarne liste "Ajmo ljudi" Boris Tadić izjavio je danas u Leskovcu da je vlast na čijem je čelu bio dovela više investicija od sadašnje vlasti, govoreći o tom gradu kao strateško značajnom u Srbiji. „Mnogo smo insistirali… »
Tadić ocenjuje da je bivši gradonačelnik Leskovca Slobodan Kocić bio kolateralna šteta
Jugmedia 19.03.2022
Nisam mogao da ga zaštitim jer tada nisam više bio na čelu Demokrastke stranke i moja reč više nije bila ubojita, izjavio je danas Boris Tadić o bivšem gradonačelniku Leskovca Slobodanu Kociću Bojti, koji je 2013.godine proveo nekoliko meseci u… »
Vesti dana »

Kod beogradskog Londona protest "Nismo vaše mete", blokade i odavanje pošte u više gradova Srbije
RTS pre 45 minutajoš 62 povezane

Navijače Partizana oduševiće reči Marka Nikolića: Blagojević otkrio o čemu su pričali
Mondo pre 1 satjoš 28 povezanih

Pušteni na slobodu studenti niškog Univerziteta uhapšeni sinoć posle protesta
Beta pre 7 satijoš 18 povezanih

Niški studenti saopštili da je uhapšen Arsen Milosavljević sa Medicinskog fakulteta
Nova pre 1 satjoš 22 povezane

Smrtonosni napadi Rusije na Ukrajinu uoči pregovora u Saudijskoj Arabiji
Al Jazeera pre 2 satajoš 18 povezanih