Povezane vesti

Ponoš pozvao Vučića na TV duel, ponudio tri teme

Ponoš pozvao Vučića na TV duel, ponudio tri teme

N1 Info 19.03.2022
Predsednički kandidat koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije Zdravko Ponoš pozvao je sa predizborne konvencije u Kragujevcu predsednika Srbije Aleksandra Vučića na TV duel, na kome bi razgovarali o Srbiji i o tome kako zamišljaju da ona treba da… »
Ponoš opet zove Vučića na TV duel, za početak nudi tri teme

Ponoš opet zove Vučića na TV duel, za početak nudi tri teme

Nova 19.03.2022
Predsednički kandidat koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije Zdravko Ponoš pozvao je večeras sa predizborne konvencije u Kragujevcu predsednika Srbije Aleksandra Vučića na TV duel, na kome bi razgovarali o Srbiji i o tome kako zamišljaju da ona treba… »
Vučić izbegavanje duela s Ponošem pravdao iznošenjem neistina o TV N1

Vučić izbegavanje duela s Ponošem pravdao iznošenjem neistina o TV N1

N1 Info 19.03.2022
Predsednik Srbije i lider SNS-a Aleksandar Vučić izjavio je da se neće odazvati pozivu N1 da se pojavi u TV duelu sa predsedničkim kandidatom koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravkom Ponošem. Izbegavanje duela pravdao je iznošenjem neistina… »
„Nazivali ste moju decu kriminalcima i ubicama“: Vučić odbio poziv N1 na TV duel sa Ponošem

„Nazivali ste moju decu kriminalcima i ubicama“: Vučić odbio poziv N1 na TV duel sa Ponošem

Danas 19.03.2022
Predsednik Srbije i lider SNS-a Aleksandar Vučić izjavio je da se neće odazvati pozivu N1 da se pojavi u TV duelu sa predsedničkim kandidatom koalicije „Ujedinjeni za pobedu Srbije“ Zdravkom Ponošem. Upitan da li će doći na duel, Vučić je… »
Vučić odbio poziv N1 na TV duel sa Zdravkom Ponošem

Vučić odbio poziv N1 na TV duel sa Zdravkom Ponošem

N1 Info 19.03.2022
Predsednik Srbije i lider SNS-a Aleksandar Vučić izjavio je da se neće odazvati pozivu N1 da se pojavi u TV duelu sa predsedničkim kandidatom koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravkom Ponošem. Upitan da li će doći na duel, Vučić je rekao… »
Vučić neće na duel s Ponošem na N1: Zvali ste moju decu kriminalcima i ubicama

Vučić neće na duel s Ponošem na N1: Zvali ste moju decu kriminalcima i ubicama

Nova 19.03.2022
Predsednik Srbije i lider SNS-a Aleksandar Vučić izjavio je da se neće odazvati pozivu N1 da se pojavi u TV duelu s predsedničkim kandidatom koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravkom Ponošem. Upitan da li će doći na duel, Vučić je rekao da… »

Vesti dana »