Povezane vesti

Reper pesmom najavio da će kidnapovati devojku? Meštani stihove povezali sa otmicom: "Ona hoće da se vrati, ja joj kažem da…

Reper pesmom najavio da će kidnapovati devojku? Meštani stihove povezali sa otmicom: "Ona hoće da se vrati, ja joj kažem da…

Blic 19.03.2022
Meštani Leskovca su šokirani hapšenjem lokalnog repera N.P, osumnjičenog da je prošlog ponedeljka oteo devojku i do utorka popodne je držao zatočenu u svojoj vikendici u okolini grada. Kako kažu, N.P. je u jednoj od svojih pesama praktično… »
Srpski reper (27) oteo devojku pa tražio novac! Šokantnim tekstom sve najavio - "Ja sam đavo koji dolazi po svoje"

Srpski reper (27) oteo devojku pa tražio novac! Šokantnim tekstom sve najavio - "Ja sam đavo koji dolazi po svoje"

Mondo 19.03.2022
Mladić N.P. (27) uhapšen je u Leskovcu pošto je prethodno osumnjičen da je kidnapovao devojku. Mladić N.P. (27) uhapšen je u Leskovcu pošto je prethodno osumnjičen da je kidnapovao devojku. Mladić koji je uhapšen i osumnjičen da je počinio… »
Leskovački reper oteo devojku! Zatočio je u vikendici, tukao i pretio da će joj pobiti porodicu! Devojka preživela torturu!

Leskovački reper oteo devojku! Zatočio je u vikendici, tukao i pretio da će joj pobiti porodicu! Devojka preživela torturu!

Kurir 19.03.2022
Mladić N.P. (27) koji je oteo svoju devojku i primoravao je da od roditelja traži otkup od 3300 evra, poznati je lokalni reper iz Leskovca, saznaje Kurir! Da podsetimo, MUP Srbije saopštio je juče da je u Leskovcu uhapšen N.P. koji se tereti za… »

Vesti dana »