Povezane vesti
Javno pričala o pretrpljenom nasilju, SAD donela važnu odluku: Pevačica se rešila stvari koja joj je zagorčavala život
Mondo 19.03.2022
Maja Marijana je priznala šta je trenutno raduje u životu. Maja Marijana je priznala šta je trenutno raduje u životu. Maja Marijana nikada nije krila da je imala burnu i ne tako lepu prošlost kada je u pitanju njen ljubavni život, a žene uvek rado… »
Naša pevačica pričala o nasilju u porodici, a SAD se oslobodila poroka: "To mi je zagorčavalo život"
Blic 19.03.2022
Pevačica Maja Marijana je dugo bila u vanbračnoj zajednici sa Mladenom Šmakićem sa kojim ima ćerku Milicu i od koga je, kako je rekla, zadobila teške povrede. O nasilju koje je pretrpela Maja Marijana je javno pričala tek nakon što je stavila tačku na… »
Vesti dana »
Sto dana rata SAD i Irana: Trampova brza pobeda pretvorila se u opasan ćorsokak
Nova pre 5 satijoš 46 povezanih
Grad Čačak ukinuo vanrednu situaciju, stanje sa vodom se konačno normalizovalo
Blic pre 10 satijoš 29 povezanih
"Imamo priliku da stvorimo destinaciju svetske klase": Kompanija povezana sa Kušnerom ne najavljuje odustajanje od projekta u Albaniji
Insajder pre 4 satijoš 20 povezanih




