Povezane vesti
Lavrov: Nema osnova za ideju da će OPEK+ biti narušen
Nova 19.03.2022
Nema osnova za razmišljanja da će mehanizam OPEK+ biti narušen, jer to nikome nije u interesu, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. „Primetili smo da Amerikanci kontaktiraju Saudijsku Arabiju, Ujedinjene Arapske Emirate i Katar… »
Sergej Lavrov: "OPEK + neće biti narušen, to nikome nije u interesu"
Blic 19.03.2022
Nema osnova za razmišljanja da će mehanizam OPEK+ biti narušen, jer to nikome nije u interesu, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. - Primetili smo da Amerikanci kontaktiraju Saudijsku Arabiju, Ujedinjene Arapske Emirate i… »
Vesti dana »
Zelenski posle razgovora sa Vučićem: Odnosi Ukrajine i Srbije treba da budu snažni, postoji potencijal za njihov razvoj
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 23 povezane
"To je bila prioritetna preporuka ODIHR": Završena treća sednica prolećnog zasedanja Skupštine: Usvojeni izborni zakoni (video)
Blic pre 4 satijoš 30 povezanih
Đoković potvrdio: Troicki novi trener najboljeg srpskog tenisera
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 28 povezanih
U Gračanici održan skup podrške uhapšenim direktorima škola i domova zdravlja
N1 Info pre 6 satijoš 33 povezane



