Povezane vesti

Brutalna partija Mihailovića u Beogradu: Rapsodija kakvu ABA liga nije videla, spektakl u režiji plejmejkera! (video)

Brutalna partija Mihailovića u Beogradu: Rapsodija kakvu ABA liga nije videla, spektakl u režiji plejmejkera! (video)

Hot sport 20.03.2022
Strašna partija, rekord oduvan! Pobeda Mornara iz Bara protiv Mege u Beogradu rezultatom 70:83 ostala je u senci apsolutno brutalne partije Vladimira Mihailovića. Plejmejker tima iz Bara ubacio je neverovatnih 46 poena, a na to je dodao još sedam… »
ABA liga ima novog „kralja“, pao rekord Milana Gurovića VIDEO

ABA liga ima novog „kralja“, pao rekord Milana Gurovića VIDEO

Nova 20.03.2022
Zvezdin Čiča više nije najbolji u istoriji ABA lige. Vladimir Mihailović, bek Mornara iz Bara, odigrao je najbolji meč u karijeri i postao novi rekorder ABA lige po broju postignutih poena na jednoj utakmici regionalnog takmičenja, pošto je u… »
Vladimir Mihailović skinuo Milana Gurovića sa trona

Vladimir Mihailović skinuo Milana Gurovića sa trona

Sport klub 20.03.2022
Košarkaši Mornara, uz maestralnu partiju reprezentativca Crne Gore, Vladimira Mihailovića, pobedili su Megu u Beogradu sa 83:70, pa sada imaju skor 8-13, dok je Mega na 8-14. Vladimir Mihailović je ubacio 46 poena, što je najbolji učinak na jednom… »
Pavićević: Čudesni Mihailović; Jovanović: Očekivao sam više

Pavićević: Čudesni Mihailović; Jovanović: Očekivao sam više

Sport klub 20.03.2022
Košarkaši Mornara, uz maestralnu partiju reprezentativca Crne Gore, Vladimira Mihailovića, pobedili su Megu u Beogradu sa 83:70, pa sada imaju skor 8-13, dok je Mega na 8-14. Vladimir Mihailović je ubacio 46 poena, što je najbolji učinak na jednom… »
Lebronova istorija: Novih 38 poena za 2. mesto večne liste

Lebronova istorija: Novih 38 poena za 2. mesto večne liste

Sport klub 20.03.2022
Lebron Džejms postigao je u porazu Los Anđeles Lejkersa od Vašingtona 38 poena i postao drugi najbolji strelac u istoriji NBA lige. Sa novih 38 poena Lebron Džejms je na večnoj listi najboljih strelaca prestigao Karla Melouna i sada je ispred njega… »
LeBron Džejms je na korak od istorije: Ispred Kralja samo jedan čovek, a pitanje je kada će i on pasti!

LeBron Džejms je na korak od istorije: Ispred Kralja samo jedan čovek, a pitanje je kada će i on pasti!

Hot sport 20.03.2022
I sve u porazu Lejkersa! Košarkaši Los Anđeles Lejkersa poraženi su na gostovanju Vašingtonu rezultatom 127:119, i tako upisali novi poraz. Ipak ceo meč u Capitol One Areni je prošao ponovo u senci Lebrona Džejmsa koji je ubacio 38 poena, imao 10… »
Dončić postavio novi rekord karijere: Luka sjajan, Dalas užasan, Šarlot rutinski! (video)

Dončić postavio novi rekord karijere: Luka sjajan, Dalas užasan, Šarlot rutinski! (video)

Hot sport 20.03.2022
Drugi vezani poraz! Košarkaši Dalasa poraženi su u Karolini od Šarlota izuzetno lako i tako su bet ispaljenog metka napustili Spektrum Centar, a konačan rezultat bio je 129:108. Razlika je u jednom momentu išla i na ogromna 32 poena, ali je klupa… »
Poraz Dončića raduje Jokića, srpski Izraelac od -16 do pobede nad Lebronom

Poraz Dončića raduje Jokića, srpski Izraelac od -16 do pobede nad Lebronom

Nova 20.03.2022
Nije mogao Dončić sam Košarkaši Šarlota pobedili su Dalas sa 129:108, iako je Luka Dončić imao sjajnu partiju sa 37 poena, četiri skoka i tri asistencije. Dončić je imao 13/20 iz igre, 8/12 u šutu za tri, ali je Šarlot računao na daleko više… »
Dončić ponovo nestvaran, ali saigrači su ga "izdali": Lebron igrao protiv Avdije i izgubio - odlično veče našeg Denija!

Dončić ponovo nestvaran, ali saigrači su ga "izdali": Lebron igrao protiv Avdije i izgubio - odlično veče našeg Denija!

Mondo 20.03.2022
Dončić nije mogao sam, ali nije ni Lebron u meču u kome se borio sa Denijem Avdijom. Dončić nije mogao sam, ali nije ni Lebron u meču u kome se borio sa Denijem Avdijom Luka Dončić je ponovo imao neverovatno veče, ali to nije bilo dovoljno da… »

Vesti dana »