Povezane vesti

Ratno stanje u Ukrajini produženo za još 30 dana

Ratno stanje u Ukrajini produženo za još 30 dana

Nova 20.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski produžio je ratno stanje u zemlji za još 30 dana, računajući od 26. marta, saopštila je pres služba nacionalnog parlamenta, Vrhovne rade. "Predsednik je potpisao nekoliko ratnih zakona, uključujući i onaj… »
Ratno stanje u Ukrajini produženo za još 30 dana

Ratno stanje u Ukrajini produženo za još 30 dana

N1 Info 20.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski produžio je ratno stanje u zemlji za još 30 dana, računajući od 26. marta, saopštila je pres služba nacionalnog parlamenta, Vrhovne rade. "Predsednik je potpisao nekoliko ratnih zakona, uključujući i onaj… »
Zelenski produžio vanredno stanje u Ukrajini za još 30 dana

Zelenski produžio vanredno stanje u Ukrajini za još 30 dana

Danas 20.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski produžio je ratno stanje u zemlji za još 30 dana, računajući od 26. marta, saopštila je pres služba nacionalnog parlamenta, Vrhovne rade. „Predsednik je potpisao nekoliko ratnih zakona, uključujući i onaj… »
Zelenski pozvao Putina na pregovore: Ako propadnu, to bi značilo da je ovo Treći svetski rat

Zelenski pozvao Putina na pregovore: Ako propadnu, to bi značilo da je ovo Treći svetski rat

Danas 20.03.2022
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski upozorio je u nedelju da će samo pregovori okončati rat u njegovoj zemlji i da ako ti pregovori propadnu, to bi dovelo do „trećeg svetskog rata“. Novinar CNN-a pitao je Zelenskog da li je spreman da… »
Zelenski potpisao zakon: Nova odluka Kijeva o ratu u Ukrajini

Zelenski potpisao zakon: Nova odluka Kijeva o ratu u Ukrajini

Večernje novosti 20.03.2022
Foto: Printskrin - Prema stanju od 20. marta 2022. godine, predsednik Ukrajine je potpisao zakon kojim se odobrava ukaz predsednika "O produženju ratnog stanja u Ukrajini". Tim zakonom je produžen period ratnog stanja u zemlji od 26. marta 2022. od 5.30… »
Dramatično upozorenje: Ako pregovori ne uspeju, može biti Trećeg svetskog rata

Dramatično upozorenje: Ako pregovori ne uspeju, može biti Trećeg svetskog rata

Nova 20.03.2022
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski rekao je da je spreman da pregovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, ali je upozorio da ako bilo koji pokušaj pregovora ne uspe, to može da znači da bi borba između dve zemlje dovela do „trećeg… »
Zelenski po svaku cenu želi susret sa Putinom: "Uradićemo sve da dođemo do njega!" Otkrio od čega najviše strepi

Zelenski po svaku cenu želi susret sa Putinom: "Uradićemo sve da dođemo do njega!" Otkrio od čega najviše strepi

Mondo 20.03.2022
Dok bukte sukobi u Ukrajini, sve više se pominje potencijalni sastanak između ukrajinskog i ruskog predsednika, Dok bukte sukobi u Ukrajini, sve više se pominje potencijalni sastanak između ukrajinskog i ruskog predsednika, Predsednik Ukrajine… »
Zelenski o pregovorima sa Putinom: Spreman sam, ali ako pokušaji ne uspeju dalja borba bi dovela do Trećeg svetskog rata

Zelenski o pregovorima sa Putinom: Spreman sam, ali ako pokušaji ne uspeju dalja borba bi dovela do Trećeg svetskog rata

Euronews 20.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da pregovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, ali je upozorio da ako pokušaji pregovora ne uspeju, to može da znači da bi borba između dve zemlje dovela do Trećeg… »
Zelenski želi susret sa Putinom: Spreman sam za pregovore, klizimo ka Trećem svetskom ratu

Zelenski želi susret sa Putinom: Spreman sam za pregovore, klizimo ka Trećem svetskom ratu

Večernje novosti 20.03.2022
Foto: Profimedia - Spreman sam na pregovore sa njim. Spreman sam poslednje dve godine. I mislim da bez pregovora ne možemo da okončamo ovaj rat, rekao je Zelenski za Si-En-En. Ukrajinski predsednik je kazao da ukoliko postoji jedan odsto šanse da se… »
Zelenski: Ako pregovori sa Putinom propadnu to može da znači Treći svetski rat

Zelenski: Ako pregovori sa Putinom propadnu to može da znači Treći svetski rat

N1 Info 20.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da je spreman da pregovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, ali je upozorio da ako bilo koji pokušaj pregovora ne uspe, to može da znači da bi borba između dve zemlje dovela do „trećeg… »

Vesti dana »