Povezane vesti

Dete je samo ponavljalo "mama, mama": Čovek koji je pronašao dečaka (2) otkrio detalje, evo kako se mališan izgubio u šumi

Dete je samo ponavljalo "mama, mama": Čovek koji je pronašao dečaka (2) otkrio detalje, evo kako se mališan izgubio u šumi

Kurir 20.03.2022
"Drago mi je da se sve završilo dobro, imam tri ćerke i petoro unučadi pa me je i sa te strane pogodila priča. Čovek pomisli: “šta da je moje”. Ali sve se lepo završilo, ljudi su nam se zahvalili. Imam tamo imovinu u tom brdu, viđali smo I… »
Srđan spasio dečaka (2) koji se izgubio u šumi kod Niša: Samo je govorio „mama“

Srđan spasio dečaka (2) koji se izgubio u šumi kod Niša: Samo je govorio „mama“

Nova 20.03.2022
Meštanin doljevačkog sela Malošište Srđan Đorđević spasio je danas dvoipogodišnjeg mališana koji se izgubio u šumi, nakon što je izmakao pažnji svoga dede sa kojim je pošao u planinu Seličevicu. Izbezumljeno dete Srđan je odveo svojoj… »
Nestali dečak (2) pronađen u malošištu: Čovek mislio da čuje mjaukanje mačeta, a onda se iz šume pojavilo dete

Nestali dečak (2) pronađen u malošištu: Čovek mislio da čuje mjaukanje mačeta, a onda se iz šume pojavilo dete

Kurir 20.03.2022
Srđan Đorđević (61) iz Malošišta spasao je danas oko 17 časova dvogodišnjaka koji se izgubio u šumi nadomak ovog mesta. On je sa suprugom bio u vinogradu kada je začuo čudne glasove iz obližnje šume, koji su mu prvo zaličili na mjaukanje… »

Vesti dana »