Povezane vesti

FOTO Svi gledali u mrlju na Ivaninim preponama: Skinula s tela poznatu tetovažu

FOTO Svi gledali u mrlju na Ivaninim preponama: Skinula s tela poznatu tetovažu

Nova 21.03.2022
Mnogi su primetili da se po nečemu njena pojava razlikovala od ranijih, sada je i jasno šta je u pitanju. Ivana Vuleta, devojačko Španović, osvojila je zlato na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu skokom od 7,06 metara. Još jednom je Srbija… »
Mnogi nisu primetili! Velika promena na ivaninom telu: Atletičarka skidala tetovaže, a evo šta predstavljaju! (foto)

Mnogi nisu primetili! Velika promena na ivaninom telu: Atletičarka skidala tetovaže, a evo šta predstavljaju! (foto)

Mondo 21.03.2022
Njena tetovaža na desnom kuku mnoge je godinama intrigirala, a evo šta predstavljaju "ukrasi" na njenom telu. Njena tetovaža na desnom kuku mnoge je godinama intrigirala, a evo šta predstavljaju "ukrasi" na njenom telu. Najbolja srpska atletičarka… »
Ko je čovek zbog koga je Ivana Španović postala Vuleta: Fitnes trener s kojim zajedno trenira, ne zna se ko je jači!

Ko je čovek zbog koga je Ivana Španović postala Vuleta: Fitnes trener s kojim zajedno trenira, ne zna se ko je jači!

Mondo 21.03.2022
Ivana Španović je od prošle godine u braku sa Markom Vuletom. Ivana Španović je od prošle godine u braku sa Markom Vuletom. Ako niste pratili dešavanja u privatnom životu naše najuspešnije atletičarke, moglo je da vas iznenadi kada ste u… »
Vuleta, dobro došao u visoku klasu: Ivana odgovorila na čestitku supruga

Vuleta, dobro došao u visoku klasu: Ivana odgovorila na čestitku supruga

Nova 21.03.2022
Veliki dan za porodicu Vuleta Srpska atletičarka Ivana Vuleta Španović osvojila je zlatnu medalju u skoku udalj na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu, prvi put je do velikog odličja došla sa novim prezimenom. Ivana je skočila 6,89 metara u… »
Ivana Španović Vuleta: Tresle su mi se noge, van sebe sam

Ivana Španović Vuleta: Tresle su mi se noge, van sebe sam

Danas 21.03.2022
Ivana Vuleta oduševila je atletsku javnost u našoj zemlji osvajanjem zlata u skoku u dalj na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Beogradskoj areni. Njenih 7,06 metara bila je distanca nedostižna za konkurentkinje, ali i potvrda da je naša gracija i u 32… »
Ivana Španović svetska dvoranska šampionka

Ivana Španović svetska dvoranska šampionka

Danas 21.03.2022
Srpska atletičarka Ivana Španović Vuleta (31) drugi put u karijeri postala je svetska dvoranska šampionka u skoku udalj – kod kuće u Beogradu je skočila 7,06 metara. Ivana je večeras osvojila zlatnu medalju u skoku udalj na Svetskom dvoranskom… »
Uz suze do svetske titule: Ivana Vuleta ušla u istoriju atletike

Uz suze do svetske titule: Ivana Vuleta ušla u istoriju atletike

Večernje novosti 20.03.2022
Screenshot / RSI Srpska atletska diva se, uz suze, obratila javnosti, a suzne su joj bile i oči kada je intonirana himna "Bože pravde" dok je ona na pobedničkom postolju bila sa zlatnom medaljom oko vrata. Neke od njenih najlepših i najvažnijih… »

Vesti dana »