Povezane vesti

Rat u Ukrajini: Slavni fudbaler Devid Bekam ustupio Instagram profil ukrajinskoj doktorki

Rat u Ukrajini: Slavni fudbaler Devid Bekam ustupio Instagram profil ukrajinskoj doktorki

BBC News 21.03.2022
Nekadašnji fudbaler ovim želi da istakne „sjajan posao doktorke i medicinskih radnika poput nje koji spašavaju živote u Ukrajini". Dejvid Bekam, bivši kapiten engleske fudbalske reprezentacije, ustupio je u nedelju Instagram profil ukrajinskoj… »
Ja sam irina i preuzimam profile dejvida bekama: Ukrajinsku doktorku videlo 100+ miliona ljudi, a ovo je razlog!

Ja sam irina i preuzimam profile dejvida bekama: Ukrajinsku doktorku videlo 100+ miliona ljudi, a ovo je razlog!

Mondo 21.03.2022
Dejvid Beam našao je način kako da pomoge tokom rata u Ukrajini. Dejvid Beam našao je način kako da pomoge tokom rata u Ukrajini. Već više od tri nedelje traje vojna akcija Rusije u Ukrajini, a uticajne ličnosti pokušavaju da pronađu način kako… »
Bekam ustupio svoj Instagram nalog sa 71 milion pratilaca lekarki iz Harkova

Bekam ustupio svoj Instagram nalog sa 71 milion pratilaca lekarki iz Harkova

N1 Info 21.03.2022
Bivši kapiten engleske fudbalske reprezentacije Dejvid Bekam predao je kontrolu nad svojim profilom na Instagramu ukrajinskoj doktorki u gradu Harkovu. Doktorka Irina, načelnica regionalnog perinatalnog centra, postavila je video snimke o tome kako… »
Bekam ustupio Instagram nalog ukrajinskoj doktorki

Bekam ustupio Instagram nalog ukrajinskoj doktorki

Radio 021 21.03.2022
Dejvid Bekam ustupio je na korišćenje svoj Instagram nalog ukrajinskoj doktorki Irini iz Harkova. Irina je na Bekamovom nalogu, koji prati 71,5 miliona ljudi, pokazala pun podrum gde se evakuišu trudnice i majke, od prvog dana ruskog napada na… »
Bekam dao svoj instagram na kojem ga prati preko 70 miliona ljudi: Ustupio ga je ovoj ženi, a ona je objavila jezive stvari…

Bekam dao svoj instagram na kojem ga prati preko 70 miliona ljudi: Ustupio ga je ovoj ženi, a ona je objavila jezive stvari…

Kurir 21.03.2022
Bivši fudbaler Dejvid Bekam ustupio je svoj profil na Instagramu doktorki Irini, šefici regionalnog perinatalnog centra i dečjoj anesteziologinji, kako bi pokazali trenutne uslove rada u bolnici u ukrajinskom Harkivu. Bekama na Instagramu prati 71… »
Dejvid Bekam predao svoje naloge društvenih mreža ukrajinskoj doktorki (VIDEO)

Dejvid Bekam predao svoje naloge društvenih mreža ukrajinskoj doktorki (VIDEO)

Danas 21.03.2022
Bivša britanska fudbalska zvezda Dejvid Bekam predao je svoje naloge na društvenim mrežama na Instagramu i Fejsbuku Irini, šefici Regionalnog perinatalnog centra u Harkovu, prenosi BBC. Kako navodi BBC, Irina je inače za vreme mira dečji… »
Dejvid Bekam ustupio Instagram nalog ukrajinskoj doktorki u Harkovu

Dejvid Bekam ustupio Instagram nalog ukrajinskoj doktorki u Harkovu

Nova 21.03.2022
Bivši fudbaler Dejvid Bekam ustupio je danas svoj Instagram nalog sa 71.5 miliona pratioca ukrajinskoj doktorki Irini, šefici regionalnog perinatalnog centra i dečijoj anesteziloškinji koja i dalje živi i radi u Harkovu. Irina, koja u jednom od… »

Vesti dana »