Povezane vesti

Dalila je ponižavala, SAD joj glumi drugaricu: Sandra Čaprić osula po Dragojevićki, pa dala savet drugarici da je se kloni!

Dalila je ponižavala, SAD joj glumi drugaricu: Sandra Čaprić osula po Dragojevićki, pa dala savet drugarici da je se kloni!

Kurir 21.03.2022
Sandra Čaprić, bivša zadrugarka, otkrila je šta misli o rijaliti paru koji se sve ćešće svađa. Ona se osvrnula i na Anđelino prijateljstvo sa Dalilom Dragojević, piše Pink. - Iskreno i dok sam bila u rialitiju i družila se sa Matejom i… »
Uplakana Dalila otkrila sa kojim bivšim bi se pomirila! Oplela po suparnicama: Ana je dežurna, a Aleksandra neuračunljiva…

Uplakana Dalila otkrila sa kojim bivšim bi se pomirila! Oplela po suparnicama: Ana je dežurna, a Aleksandra neuračunljiva…

Kurir 21.03.2022
Dalila Dragojević komentarisala je najaktuelnija dešavanja iz rijalitija " Zadruga 5", kao i međuljudske odnose iz Bele kuće. - Danas sam spavala malo duže, a onda me je Anđela probudila, i nakon toga sam otišla u pušionicu, videla sam Filipa i… »
Istina isplivala na videlo: Dalila otkrila pravi razlog pomirenja sa Dejanom, pa pomenula Filipa Cara

Istina isplivala na videlo: Dalila otkrila pravi razlog pomirenja sa Dejanom, pa pomenula Filipa Cara

Blic 20.03.2022
Dalila Dragojević posle dužeg vremena otkrila je razlog zbog kog se oko Nove godine pomirila sa bivšim mužem Dejanom Dragojevićem. - Izvini što te ovako drsko pitam, ti si se vratila Dejanu, je l' to bila želja ili - pitao je Marko. - To je bilo u… »

Vesti dana »