Povezane vesti

"El klasiko" otvorio oči, Real menja plan!

"El klasiko" otvorio oči, Real menja plan!

Sportske.net 21.03.2022
Barselona je rasturila Real Madrid na "Santjago Bernabeu", a dan kasnije svi pišu o potencijalnom pojačanju "kraljevskog" kluba. Navijači su složni da je Dani Karvahal pokazao po ko zna koji put da više nije za startera i da Real mora da dovede novog… »
Mijatović o el klasiku: Niko nije očekivao... Žao mi je Luke Jovića

Mijatović o el klasiku: Niko nije očekivao... Žao mi je Luke Jovića

Večernje novosti 21.03.2022
FOTO: N. Paraušić Iako grca u dugovima, u timu više nema Lionela Mesija, i većinu igrača je dovela bez obeštećenja, Barselona je žestoko ponizila Real na "Santijago Bernabeu" (0:4). Mijatović je kratko prokomentarisao meč. - Ono što smo juče… »
"El Klasiko" je odraz Azarove karijere u Realu - Nestvarna brojka najskupljeg u istoriji kluba

"El Klasiko" je odraz Azarove karijere u Realu - Nestvarna brojka najskupljeg u istoriji kluba

Sportske.net 21.03.2022
Fudbaler Real Madrida Eden Azar nije učestvovao ni na jednom "El Klasiku" otkako je stigao u klub 2019. godine! Od trenutka svog dolaska u Real Madrid, Eden Azar više nije igrač koji je plenio majstorijama u Čelsiju. Najveća investicija u istoriji… »
Baš mi je žao što Jović ne igra za Real... Predrag Mijatović u šoku zbog debakla u El Klasiku: Ono niko nije očekivao!

Baš mi je žao što Jović ne igra za Real... Predrag Mijatović u šoku zbog debakla u El Klasiku: Ono niko nije očekivao!

Mondo 21.03.2022
Predrag Mijatović nije očekivao ni tako dobru Barselonu, ni tako loš Real Madrid... Predrag Mijatović nije očekivao ni tako dobru Barselonu, ni tako loš Real Madrid... Luka Jović više od mesec dana nije odigrao ni minut u dresu Real Madrida, a… »

Vesti dana »