Povezane vesti

"Pokušala je da ga smiri, ali rekao je da moraju zajedno da odu u smrt": Saša sačekao suprugu iz treće smene, pa aktivirao…

"Pokušala je da ga smiri, ali rekao je da moraju zajedno da odu u smrt": Saša sačekao suprugu iz treće smene, pa aktivirao…

Blic 21.03.2022
Violeta Petkotvić Nedeljković (48) iz Kruševca došla je kući tog kobnog jutra u nedelju iz treće smene, sa posla na kojem radi kao kuvarica, a muž Saša Nedeljković (52) ju je čekao. Kako saznajemo, njih dvoje su u braku četiri, a poznaju se… »
Staklo na mestu gde je Saša aktivirao bombu: Slike iz Čitluka dan nakon jezive tragedije (foto)

Staklo na mestu gde je Saša aktivirao bombu: Slike iz Čitluka dan nakon jezive tragedije (foto)

Večernje novosti 21.03.2022
Foto: S. B. U porti Crkve Svete Trojice u Čitluku grobna je tišina. Supruga V. N.(48) je čudom preživela eksploziju tako što je u zadnji čas uspela da otključa vozilo i praktično padne ispod auta. Vredna žena došla je kobnog jutra iz treće… »
Batine i bomba posle treće smene: Detalji pakla koji je Saša priredio supruzi

Batine i bomba posle treće smene: Detalji pakla koji je Saša priredio supruzi

Nova 21.03.2022
Vredna V.N. (48) iz Kruševca došla je kući tog kobnog jutra u nedelju iz treće smene, sa posla na kojem radi kao kuvarica, a muž Saša Nedeljković (52) ju je čekao. Kako saznajemo, njih dvoje su u braku četiri, a poznaju se više od pet godina… »
"Rekao mi je 'SAD umiremo zajedno'" Ispovest žene iz Kruševca koju je muž pokušao da raznese u vazduh ručnom bombom

"Rekao mi je 'SAD umiremo zajedno'" Ispovest žene iz Kruševca koju je muž pokušao da raznese u vazduh ručnom bombom

Mondo 21.03.2022
Violeta Petković-Nedeljković (48), otkrila je detalje eksplozije ručne bombe, u kojoj je poginuo njen suprug Saša (52), u porti crkve u Čitluku kod Kruševca. Violeta Petković-Nedeljković (48), otkrila je detalje eksplozije ručne bombe, u kojoj je… »
Nesrećna žena otkrila sve detalje užasa kod Kruševca: Evo zašto je njen muž Saša aktivirao bombu u kolima i kako je…

Nesrećna žena otkrila sve detalje užasa kod Kruševca: Evo zašto je njen muž Saša aktivirao bombu u kolima i kako je…

Kurir 21.03.2022
Samo je na trenutak pustio moju desnu ruku, verovatno da uhvati bombu i da je aktivira, a ja sam u tom momentu pritisla na tabli za automatsko otključavanje vrata i, verujte, ne znam ni sama kako sam potrefila to dugme. Tri sekunde su bile u pitanju… »
"Varaš me, ubiću i tebe i sebe": Potresna ispovest Violete iz Kruševca kojoj je muž hteo da presudi bombom

"Varaš me, ubiću i tebe i sebe": Potresna ispovest Violete iz Kruševca kojoj je muž hteo da presudi bombom

Telegraf 21.03.2022
Oboje su transportovani do Opšte bolnice Kruševac nakon nesreće, a Saša je preminuo od posledica povreda. Violeta Petković Nedeljković (48) juče je preživela eksploziju bombe koju je aktivirao njen suprug Saša Nedeljković (52). - Samo je na… »

Vesti dana »