Povezane vesti
Pašalić: Pomoći ukrajinskim izbeglicama da ne bi postali žrtve trgovine ljudima
N1 Info 21.03.2022
Zaštitnik građana Zoran Pašalić razgovarao je sa ombudsmankom Ukrajine Ljudmilom Denisovom o konkretnoj pomoći ukrajinskim izbeglicama koje borave u našoj zemlji i sprečavanju potencijalne opasnosti da te izbeglice, pre svih žene i deca, postanu žrtve… »
Zaštitnik građana: Kroz Srbiju prošlo 13.000 Ukrajinaca, u zemlji ostalo 2.000
Euronews 21.03.2022
Zaštitnik građana Zoran Pašalić razgovarao je danas sa ombudsmankom Ukrajine Ljudmilom Denisovom o konkretnoj pomoći ukrajinskim izbeglicama koje borave u Srbiji i sprečavanju potencijalne opasnosti da te izbeglice, pre svih žene i deca, postanu žrtve… »
Da izbeglice ne postanu žrtve trgovine ljudima
RTV 21.03.2022
BEOGRAD - Zaštitnik građana Rеpublikе Srbijе Zoran Pašalić razgovarao jе danas sa ombudsmankom Ukrajinе Ljudmilom Dеnisovom o konkrеtnoj pomoći ukrajinskim izbеglicama kojе boravе u našoj zеmlji i sprеčavanju potеncijalnе opasnosti da tе izbеglicе, prе… »