Povezane vesti

Pre 22 godine snimio je duet sa karleušom Sada je rešio da progovori o svim tajnama male od skandala zajedno smo počeli, a…

Pre 22 godine snimio je duet sa karleušom Sada je rešio da progovori o svim tajnama male od skandala zajedno smo počeli, a…

Kurir 21.03.2022
Novinar Ivan Gajić u emisiji Puls Srbije, u novom segmentu, ugostio je poznate multimedijalne ličnosti novinarku i voditeljku Rušku Jakić i režisera muzičkih spotova Dejana Milićevića. Ivana Gajića posebno je zanimao odnos Jelene Karleuše i… »
Ruška žestoko isprozivala voditelje zbog akcentovanja: Ne mogu da me ubede! Zna se kako se govori! Imitirala ih (video)

Ruška žestoko isprozivala voditelje zbog akcentovanja: Ne mogu da me ubede! Zna se kako se govori! Imitirala ih (video)

Mondo 21.03.2022
Rušku Jakić žestoko je oplela po današnjim voditeljima i njihovom akcentovanju određenih reči poput - Jugoslavija, Kosovo i Metohija, kompozitor, televizija itd. Rušku Jakić žestoko je oplela po današnjim voditeljima i njihovom akcentovanju… »
Ruška žestoko isprozivala voditeljke Neće neki novokomponovani da mi pričaju kako ću da akcentujem pogledajte kako ih je…

Ruška žestoko isprozivala voditeljke Neće neki novokomponovani da mi pričaju kako ću da akcentujem pogledajte kako ih je…

Kurir 21.03.2022
Novinar Ivan Gajić u emisiji Puls Srbije, u novom segmentu, ugostio je poznate multimedijalne ličnosti novinarku i voditeljku Rušku Jakić i režisera muzičkih spotova Dejana Milićevića. Ruška Jakić posebno se osvrnula da voditelje na srpskim… »

Vesti dana »