Povezane vesti

Novi detalji tragedije u Ripnju: Supruga otkrila šta se dešavalo kobnog dana, kada su pronađena tela Milana i Momčila…

Novi detalji tragedije u Ripnju: Supruga otkrila šta se dešavalo kobnog dana, kada su pronađena tela Milana i Momčila…

Kurir 22.03.2022
Porodica i rodbina Milana (96) i njegovog sina Momčila (75) M. iz Ripnja koji su juče nađeni mrtvi u šoku je nakon tragedije. Tela oca i sina poslata su na obdukciju i celom slučaju je obavešteno Više javno tužilaštvo u Beogradu. Momčilo je sa… »
"Dozivao sam ga: 'ćale, ćale', a onda sam čuo pse iz šume kako laju i video ga da leži" Momčilo je pre 20 godina od…

"Dozivao sam ga: 'ćale, ćale', a onda sam čuo pse iz šume kako laju i video ga da leži" Momčilo je pre 20 godina od…

Blic 22.03.2022
Oca nigde nije bilo, dozivao sam ga "ćale, ćale", onda sam čuo pse iz šume da laju, otišao sam tamo i video ga kako leži... Ovako za "Blic" započinje priču Dejan Marković, sin Momčila (76) i unuk Milana (96) iz Ripnja koji su juče pronađeni… »
U niškom naselju Pantelej pronađena tela supružnika

U niškom naselju Pantelej pronađena tela supružnika

Novi magazin 22.03.2022
U kući u niškom naselju Pantelej jutros su pronađena dva tela, potvrđeno je agenciji Beta u Policijskoj upravi Niš. Prema nezvaničnim informacijama radi se u starijem bračnom paru. Uviđaj je u toku, a prema prvim nezvaničnim informacijama nema… »
Detalji užasa u Ripnju Momčilo pre 20 godina od zelenaša pozajmio 6.000 evra, pa izgubio kuću! Sin ga našao na livadi u…

Detalji užasa u Ripnju Momčilo pre 20 godina od zelenaša pozajmio 6.000 evra, pa izgubio kuću! Sin ga našao na livadi u…

Kurir 22.03.2022
Momčilo Marković izvršio je samoubistvo na livadi iza porodične kuće u Ripnju, nakon što je preminuo njegov otac Milan (96). Telo nesrećnog Momčila pronašao je sin, koji je došao po pozivu majke. Nezapamćena porodična tragedija dogodila se u… »
U Ripnju pronađena tela dve muške osobe

U Ripnju pronađena tela dve muške osobe

RTV 22.03.2022
BEOGRAD - U ponedeljak uveče u beogradskom naselju Ripanj, u porodičnoj kući, nađeno je telo starije muške osobe, a oko 100 metara iza kuće, pronađeno je i beživotno telo još jedne muške osobe, rečeno je Tanjugu u MUP-u. Takođe je navedeno da… »
Otac i sin mrtvi u porodičnoj kući u Ripnju

Otac i sin mrtvi u porodičnoj kući u Ripnju

Nova 22.03.2022
U ponedeljak uveče u Ripnju, u porodičnoj kući, nađeno je beživotno telo Milana M. (96) i njegovog sina, nezvanično je potvrđeno za Nova.rs. Samo 100 metara iza kuće, na livadi, pola sata kasnije, nađeno je i beživotno telo njegovog sina… »
U Ripnju pronađena dva beživotna tela

U Ripnju pronađena dva beživotna tela

Euronews 22.03.2022
U porodičnoj kući Ripnju u ponedeljak uveče pronađena su beživotna tela dvojice muškaraca. Kako je potvrđeno za Euronews Srbija, jedno beživotno telo pronađeno je u kući, dok je na 100 metara iza kuće pronađeno još jedno telo. Prema… »

Vesti dana »